Marzena Hajn nowym Szefem Kuchni w Batida Catering
 


 personalia

Marzena Hajn nowym Szefem Kuchni w Batida Catering

2020-10-22

Po zmianie Dyrektora Generalnego w Batidzie, którym od stycznia jest Agata Krzykowska, firma znacząco wzmacnia zespół. Stanowisko Szefa Kuchni Batida Catering objęła Marzena Hajn.

Marzena Hajn od 23 lat związana jest z cateringiem i gastronomią. Zaczynała od pomocniczych stanowisk w kuchni, gdzie z czasem dostrzeżono jej fenomenalny talent kulinarny i smak dzięki czemu awansowała na kolejne stanowiska aż została Szefem Kuchni. Przez kolejne lata pracowała z kuchnią grecką, hiszpańską i polską, obsługując również najważniejsze, międzynarodowe kolacje dyplomatyczne, jakie odbywały się w tym czasie w Polsce, min z udziałem brytyjskiej rodziny królewskiej czy Baracka Obamy. W ostatnich latach prowadziła autorską kuchnię w restauracji Piąta Ćwiartka w Arkadach Kubickiego oraz była Szefową Kuchni Cateringu Kręgliccy.

- Tworząc dania często wracam myślami w moje rodzinne strony – w kujawsko-pomorskie. To kuchnia mojego dzieciństwa, która nieustająco mnie inspiruje. Lubię wykorzystywać takie właśnie znane, swojskie smaki ale w zmienionej, unowocześnionej wersji – tak powstała słynna kaczka sprzedawana w Batidzie z pieczonymi buraczkami z żurawiną i kopytkami.”

- Batida poczuła potrzebę poszukiwania nowych smaków, nasi Klienci cateringowi coraz częściej zachęcali nas do sięgania po dania z różnych zakątków świata i kuchni regionalnej. Postanowiliśmy zmienić się dla nich i zaprosić do współpracy utalentowanego, z ogromną pasją, niezwykle otwartego i kreatywnego Szefa Kuchni. Marzena Hajn wniosła nową jakość do firmy. Tworzymy autorskie projekty – Spiżarnię Marzeny, boxy cateringowe czy zupełnie nowatorki projekt kuchni roślinnej, który niedługo ujrzy światło dzienne” – komentuje Agata Krzykowska, Dyrektor Generalny w Batida.

Batida, to firma rodzinna, która w tym roku obchodzi 30-lecie działalności. Batida to dwie prężnie działające i uzupełniające się linie – cukiernicza z czterema butikami na terenie Warszawy, oferująca piękne i pyszne ciasta, mono porcje oraz cateringowa obsługująca kompleksowo wydarzenia eventowe oraz e-sklep.


Komunikaty Branżowe

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail