Nowa idealna zmywarka Granule Smart+
 


 


Nowa idealna zmywarka Granule Smart+

2020-11-17

Przedstawiamy urządzenie do mycia i odkażania, które błyskawicznie pomoże pozbyć się uporczywych przypalonych resztek z rusztu do pieczenia kurczaka. Granule Smart+ to idealne rozwiązanie do kuchni z szeroką gamą akcesoriów do mycia.


Pożegnaj się z niekończącymi się godzinami moczenia i szorowania. Nowa zmywarka Granule Smart+ z załadunkiem z przodu zajmuje mniej niż 1 mkw. oraz myje i dezynfekuje wszystkie naczynia do gotowania żywności używane w profesjonalnej kuchni. Jej atutem jest podwójna moc: tryb Plus przeznaczony do naczyń stołowych, szkła i wyrobów z tworzywa sztucznego oraz technologia Granule Technology™ do garnków, patelni, rusztów do pieczenia kurczaka i innych przedmiotów, które wymagają dodatkowej mocy. Opracowana z myślą o branży sprzedaży detalicznej idealnie sprawdzi się również w innych rodzajach kuchni z szeroką gamą naczyń kuchennych używanych do przygotowywania żywności.

Dostosowana do wszystkich potrzeb klientów.
Zmywarka Granule Smart+ jest wyposażona w wbudowany, inteligentny blat do załadunku, może mieć zastosowanie również jako system z wieloma koszami i wózkami.

– Granule Smart+ jest dostępna w czterech wersjach dostosowanych do potrzeb różnych klientów. Każda wersja jest wyposażona w indywidualny zestaw akcesoriów i może zostać dodatkowo dopasowana. W ofercie są dwie wersje przygotowane specjalnie dla klientów z branży sprzedaży detalicznej: wersja Retail i wersja Retail FreeFlow. Wersje te zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić obsługę obu rodzajów produktów, zarówno rusztów do pieczenia kurczaka, jak i bardziej delikatnych naczyń do ekspozycji delikatesów, mówi kierownik ds. produktu Ulrika Ahnfelt Gran.
Niespotykane dotąd oszczędności.
Klientów, którzy nie używali wcześniej zmywarek firmy Granuldisk z technologią Granule Technology, zaskoczy, jak wiele można dzięki nim zaoszczędzić. Granule Smart+ pozwala ograniczyć zużycie środków chemicznych o 2,8 litra, wody o 1400 litrów, a prądu o 50 kWh dziennie w porównaniu z myciem ręcznym w zlewozmywakach. Granule Smart+ myje do 7 pojemników GN1/1 na cykl i do 168 pojemników GN1/1 lub GN1/2 na godzinę. Brak konieczności mycia wstępnego i namaczania oznacza ogromne oszczędności czasu, podczas gdy granulki wykonują całą brudną robotę. Naczynia będą czyste i odkażone w ciągu zaledwie 2,5 minuty.

– Misją firmy Granuldisk jest stopniowe wyeliminowanie mycia wstępnego i zmywania w zlewozmywakach, a jednocześnie zapewnienie najbardziej wydajnego i zrównoważonego rozwiązania w branży zmywania naczyń.  Nasze zmywarki gastronomiczne korzystają z granulek, wody i małej ilości detergentów, aby mechanicznie czyścić garnki i patelnie. Moc urządzenia w połączeniu z wysoką temperaturą pozwala na uzyskiwanie higienicznie czystych naczyń w zaledwie kilka minut, wykorzystując przy tym nawet o 70% mniej wody, energii i środków chemicznych niż inne metody zmywania. Nowa zmywarka Granule Smart+ poprawia ergonomię i środowisko pracy oraz zapewnia klientom różne dodatkowe oszczędności, mówi Ulrika Ahnfelt Gran.

Czytaj więcej


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail