Horeca Menu
 


 Horeca Menu

Idea Profit, producent Horeca Idea, systemu do zarządzania relacjami i obsługą wydarzeń, wprowadził właśnie na rynek swój najnowszy produkt - Horeca Menu. To interaktywna karta restauracyjna.

Horeca Menu2

Cyfrowa karta menu działa w oparciu o kody QR, jest intuicyjna i chętnie wykorzystywana przez gości oraz łatwa w obsłudze od strony administracyjnej. Dodatkowym atutem jest wyszukiwarka potraw, która umożliwia w dogodny sposób przefiltrowanie menu i znalezienie np. potraw bezglutenowych czy dań dla dzieci. Działanie Horeca Menu opiera się na 4 prostych krokach, dzięki którym umieszcza się w systemie menu restauracyjne oraz inne oferty, np. sezonowe, room-service itp. Goście zapoznają się z menu skanując indywidualny dla danego obiektu kod QR i odczytują menu na swoich smartfonach. Program umożliwia też udostępnianie klientom dynamicznego linku z menu oraz publikowanie go w mediach społecznościowych.

Nowe narzędzie powstało w oparciu o badanie rynku i zidentyfikowane na jego podstawie potrzeby restauratorów, hotelarzy i ich gości. Rozwiązanie zdecydowanie podąża z duchem czasu – zapewnia bezpieczeństwo gości nie pomijając aspektu komfortu obsługi. Dodatkowo, obniża koszty po stronie restauracji redukując konieczność  druku i dezynfekcji kart. Więcej szczegółów: www.horecamenu.pl


Nowości na rynku
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail