Black Weeks w Polskiej Grupie Porcelana
 


 


Black Weeks w Polskiej Grupie Porcelana

2020-11-23

Polska Grupa Porcelanowa rozpoczęła sezon wyjątkowych promocji – Black Weeks. W sklepie internetowym porcelana.pl i w salonach stacjonarnych dostępne są wyjątkowe promocje – aż do -30%. Pojawią się również nowe produkty w zaskakujących cenach! To idealny moment na zrobienie świątecznych zakupów.

 Zbliża się czas świąt i corocznego poszukiwania inspiracji na prezenty dla bliskich, którym chcemy sprawić radość w tym szczególnym okresie. Porcelana to ponadczasowy i idealny podarunek świąteczny, zaś szeroki wybór wzorów i stylizacji będących w portfolio Polskiej Grupy Porcelanowej, pozwoli spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających wielbicieli sztuki porcelanowej. Zastawy obiadowe, kawowe, a może wyjątkowy kubek do kawy – te i wiele innych produktów są teraz dostępne w obniżonych cenach. Polska Grupa Porcelanowa w ramach Black Weeks oferuje rabaty nawet do -30%, zarówno w sklepie internetowym, jak i w otwartych salonach firmowych.

 – W promocyjnych cenach zakupić można bestsellerowe zestawy Porcelany Lubiana, Porcelany Ćmielów, Porcelany Chodzież oraz Ćmielów Design Studio – mówi Mariusz Dydjow, Kierownik Działu Marketingu i Rozwoju Produktu. – Co więcej, w obniżonych cenach dostępne będą również wybrane produkty z nowych kolekcji. Warto odwiedzać naszą stronę, żeby nie przegapić okazji zaplanowanych w ramach Black Weeks – dodaje.

 

Warto śledzić zakładkę Black Weeks na stronie porcelana.pl, gdzie dodawane są kolejne produkty* w okazyjnych cenach. W promocyjnej ofercie do wyboru dostępne są m. in.:

• elementy zastawy z kolekcji „Magiczny Ogród” Ćmielów,

• Porcelana „Pogięta” Ćmielów Design Studio,

• naczynia do zapiekania Bake&Cook Lubiana.

 Promocja obowiązuje w sklepie internetowym porcelana.pl oraz w salonach firmowych:

• w Łubianie przy ul. Zakładowej 1A,

• w Ćmielowie przy ul. Ostrowieckiej 45,

• w Chodzieży przy ul. Kasprzaka 26 oraz

• w Krakowie przy ul. Stradomskiej 3.

 

* Oferta dotyczy wybranego asortymentu. Pełna lista produktów w promocyjnych cenach Black Weeks dostępna jest na stronie: https://sklep.porcelana.pl/marka/promocje/black-week

**Promocje nie dotyczą kolekcji „Koneser” oraz kolekcji limitowanych.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail