Premiera sklepu internetowego sklep.lubianahurt.pl
 










 






Premiera sklepu internetowego sklep.lubianahurt.pl

2020-11-25

Kilka dni temu, spółka Lubiana Hurt, której większościowym udziałowcem jest znana z produkcji najwyższej jakości porcelany firma Lubiana, uruchomiła sklep internetowy. Pod adresem sklep.lubianahurt.pl znalazł się asortyment nie tylko wprost z Łubiańskiej fabryki. Firma podjęła bowiem współpracę z trzema wiodącymi dystrybutorami wyrobów stołowych dla branży HoReCa.

Lubiana od ponad 50. lat specjalizuje się w produkcji porcelany o wysokich parametrach jakościowych, która doskonale sprawdza się w gastronomii, hotelach, ale też w użytku domowym. Produkty Lubiany cechuje odporność na urazy, a twardość szkliwa gwarantuje niezawodność nawet w najbardziej wymagających warunkach, dlatego odpowiada ona na potrzeby klientów z sektora HoReCa.

Kolekcja z linii Premium marki Lubiana dostępna 
w sklepie lubianahurt.pl
Kolekcja z linii Premium marki Lubiana dostępna 
w sklepie lubianahurt.pl



To nie pierwszy raz kiedy Lubiana łączy siły z innymi wiodącymi markami – Krosnem i Amefą. Efektem wcześniejszej współpracy był wyjątkowy katalog HORECA 2020, który prezentował wzajemnie uzupełniające się gamy produktów wszystkich 3 producentów.

Kooperacja marek przy sklepie internetowym lubianahurt.pl otwiera nowe możliwości handlowe i daje klientom możliwość wyboru ora


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 




Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.



Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail