ZamówNaŚwięta.pl – akcja wspierająca gastronomię
 
 


wsparcie gastronomii

ZamówNaŚwięta.pl – akcja wspierająca gastronomię

2020-12-01

Ruszyła akcja „ZamówNaŚwięta.pl”, która podaje gastronomii pomocną dłoń w przedświątecznym sezonie. Wszystkie firmy oferujące catering świąteczny i noworoczny mogą bezpłatnie opublikować swoją ofertę w specjalnej bazie, a tym samym dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców.

Baza firm oferujacych catering na wieta i sylwestra

Akcja polega na uruchomieniu ogólnopolskiej bazy firm oferujących catering na wyjątkowe okazje. Obecnie trwa etap rejestracji w bazie firm oferujących catering świąteczny i noworoczny. Niebawem wystartuje strona www.zamownaswieta.pl skierowana do odbiorców końcowych – konsumentów poszukujących ofert idealnie dopasowanych do ich oczekiwań. Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce użytkownicy sprawnie i szybko dotrą do szczegółów oferty. Będą mogli znaleźć m.in. te firmy, które oferują różnorodne diety, np. wegetariańską, wegańską, bezglutenową czy bez laktozy. 

Rejestracja w bazie jest bezpłatna i zajmuje jedynie kilka minut. Zarejestrować się można pod adresem: https://forms.gle/genJ1Ur5fiLFj6mh8

Koszty przygotowania i promocji akcji ponosi wyłącznie pomysłodawca i organizator akcji: Bidfood Farutex, ogólnopolski dostawca produktów dla gastronomii.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail