Lavazza została Platynowym Partnerem Finałów Nitto ATP w Turynie
 
 Lavazza została Platynowym Partnerem Finałów Nitto ATP w Turynie

2020-12-03

Lavazza została Platynowym Partnerem Finałów Nitto ATP w Turynie. Rozpoczęła w ten sposób nową sportową przygodę, który przybliży kulturę picia kawy entuzjastom tenisa na całym świecie. Kontrakt podpisano na okres  2021-2025.

 Zaczęło się oficjalne odliczanie do rozpoczęcia najbliższych finałów Nitto ATP, które odbędą się w Turynie, , kolebce marki Lavazza, w dniach  14 do 21 listopada 2021 roku. Kolejne edycje będą się tu odbywały aż do 2025 roku, a Lavazza,  jako PlatynowyPartner, będzie współpracowała z Federtennis oraz państwowymi i lokalnymi władzami przez cały ten czas. Marka z niezwykłą satysfakcją i entuzjazmem podchodzi do tej nowej sportowej przygody, co wyraża słowami Marco Lavazza, wiceprezesa GrupyLavazza.

 -Jesteśmy dumni z partnerstwa z Finałami Nitto ATP w Turynie w latach 2021-2025. To prestiżowe wydarzenie o międzynarodowej renomie, zarówno dla naszej marki, jak i dla naszego miasta. Lavazza już od dziesięciu lat zaangażowana jest w tenisa poprzez obecność na turniejach Wielkiego Szlema. Decyzja o uczestnictwie w finałach Nitto ATP jest kolejnym krokiem w tym kierunku.” – mówi Marco Lavazza. „Od jakiegoś czasu zdecydowaliśmy się komunikować z szeroką społecznością fanów sportu z różnych kategorii, przybliżając im prawdziwą włoską kawę oraz kulturę jej picia i parzenia. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy sprostać temu ważnemu wyzwaniu w Turynie, skąd wywodzi się zarówno Lavazza, jak i pierwsze włoskie espresso w historii”.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail