Restauracja Regiment z Białegostoku zmienia się w Pracownię Prezentów Świątecznych
 
 


koronawirus

Restauracja Regiment z Białegostoku zmienia się w Pracownię Prezentów Świątecznych

2020-12-07

Restauracja Regiment w Białymstoku na wprowadzone ograniczenia odpowiada kreatywnością w działaniu. Otwiera Delikatesy Traugutta oraz zamienia się w Pracownię Prezentów Świątecznych.

regiment

 Rząd zdecydował o zamknięciu lokali gastronomicznych, z wyjątkiem sprzedaży posiłków na wynos. Ograniczenia dotyczą również restauracji hotelowych, które nie mogą przyjmować gości hotelowych, a jedynie dostarczać posiłki bądź napoje do pokoi. Dopuszczona forma działalności nie rekompensuje niestety strat w przychodach.

Restauracja Regiment w Białymstoku na wprowadzone ograniczenia odpowiada kreatywnością w działaniu. Wykorzystując doświadczenie oraz zaangażowanie pracowników, a przede wszystkim ich pasję do gastronomii otwiera w Restauracji - Delikatesy Traugutta oraz zamienia ją w Pracownie Prezentów Świątecznych.

- Restauracja Regiment mieści się w zabytkowej willi z 1884 roku, to miejsce z historią. Otwierając w Restauracji Delikatesy Traugutta zdecydowaliśmy się wzbogacić historię tego miejsca i nadać jej kolejny wątek. To również nasza odpowiedź na obecną sytuację, która ogranicza funkcjonowanie restauracji - informuje Anna Narel, Dyrektor Hotelu Traugutta3 & Restauracji Regiment.

Delikatesy Traugutta to miejsce, w którym będzie można kupić pachnące wędzonki, sery, chleby własnego wypieku oraz kulinarne speciały zamknięte w słoiku, wszystko przygotowane przez Szefa Kuchni Restauracji Regiment. Asortyment wzbogacony zostanie również przez słodkie dzieła sztuki Cukierniczki Restauracji. Podczas zakupów będzie można wybrać wina rekomendowane przez Sommeliera Restauracji.

- Święta to czas prezentów, chcieliśmy stworzyć coś unikatowego, niepowtarzalnego, aby móc podarować bliskim emocje. Przygotowaliśmy box’y prezentowe, w których zamknęliśmy smaki podlasia pod strażą dziadka do orzechów, który symbolizuje magię świąt i jest symbolem naszej Restauracji” - dodaje Anna Narel.

Świąteczne box’y będą dostępne w Delikatesach Traugutta, można je również zamówić online, wysyłka prowadzona jest na terenie całej Polski (www.hoteltrauguttta3.pl).


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail