MojStolik.pl zaprasza restauracje do wspólnego stołu on-line
 
 


wsparcie gastronomii

MojStolik.pl zaprasza restauracje do wspólnego stołu on-line

2020-12-10

MojStolik.pl tworzy bazar świąteczny on-line i zaprasza do udziału w wyjątkowej kampanii świątecznej. Poprzez szeroką komunikację ofert świątecznych oraz zestawów upominkowych od współpracujących restauracji twórcy platformy chcą nie tylko pomóc branży teraz, gdy jest zamknięta, ale też wesprzeć ją w przygotowaniach do ponownego startu po zniesieniu obostrzeń.

 zakladka bistro

W tej chwili do udziału w akcji zgłosiło się kilkanaście znanych i cenionych restauracji z całej Polski. Możemy je znaleźć na portalu i w aplikacji MojStolik.pl. Organizatorzy kampanii zachęcają kolejne miejsca do dołączania i tym samym współtworzenia z gośćmi ich wigilijnych stołów. Podkreślają, że dzięki współpracy MojStolik.pl z agencją FOR Solutions, świąteczne oferty restauratorów mogą dotrzeć do ponad 100 tysięcy gości.

Bazar on-line świątecznych ofert

Aby ułatwić skorzystanie z ofert, MojStolik.pl utworzył specjalną, dedykowaną podstronę, na której chętne osoby znajdą wspomniane menu świąteczne z różnych miejsc, szczegóły dotyczące jego zamawiania, a także prezentację w formie zdjęć i wizytówki restauracji.

- Media społecznościowe, obecność na portalach do zamawiania jedzenia czy rezerwowania stolików w restauracjach, jak u nas, prowadzenie blogów kulinarnych oraz współpraca z mediami branżowymi to obecnie must-have każdego restauratora, który walczy o to, by Goście o nim nie zapomnieli. Dlatego postanowiliśmy użyczyć restauracjom naszych narzędzi marketingowych, włącznie z SMS-ami, mailingami i newsletterami, aby z ich ofertami dotrzeć do jak najszerszego grona osób. Dzięki temu wszyscy – my, restauracje, szefowie kuchni i goście będziemy tworzyć wspólne świąteczne stoły – opowiada Klaudiusz Kobylecki, członek zarządu MojStolik.pl.

Oferty prezentowane przez restauracje są różnorodne. Poza tradycyjnym karpiem w galarecie, czerwonym barszczem z uszkami z grzybami czy kutią, możemy spróbować śmiałych i oryginalnych połączeń, jak np. tatar z turbota z Oberży pod Czerwonym Wieprzem w Warszawie lub orientalna zupa rybna na wywarze z ośmiornicy z łososiem z restauracji Malika w Gdyni. Wszystko po to, by każdy mógł spróbować dań ze swojej ukochanej restauracji, które będzie pasowało do jego wymarzonej wizji Świąt. Restauracje oprócz dostarczenia do domów świątecznych potraw, umożliwiają zamówienie upominków dla bliskich. W pakietach goście mogą znaleźć wiele ciekawych produktów: wyselekcjonowane wina, przygotowane przez Szefów Kuchni praliny i słodkości, autorskie smaki i przetwory zamknięte w  ładnych, obrendowanych opakowaniach i wiele ciekawych produktów, których mogliśmy spróbować do tej pory tylko na miejscu. Atrakcyjne oferty oraz starania restauracji mają nie tylko zachęcić do korzystania z ich ofert, ale także przypomnieć Gościom, jak ważne w ich codziennym życiu są ulubione miejsca, ukochane smaki i restauracyjna atmosfera.

Oprócz różnorodnych sposobów prezentacji ofert i zestawów świątecznych restauracji, organizatorzy przygotowali szereg  działań, które mogą pomóc gastronomii wystartować po nowym roku. Wynosy i dowozy są dla wielu rozwiązaniem tymczasowym, a żeby przetrwać należy myśleć długofalowo.

- MojStolik.pl nie zamyka się wyłącznie na współpracujące już z nami restauracje, których w tej chwili jest ponad 70. Zapraszamy do naszej rodziny nowe miejsca, gdzie już wkrótce goście będą mogli bezpiecznie, szybko i łatwo zarezerwować stoliki i poczuć się ugoszczeni na miejscu - mówi Agnieszka Małkiewicz, członek zarządu MojStolik.pl i prezes zarządu FOR Solutions. - W tym celu przygotowaliśmy dla restauratorów atrakcyjną ofertę. Jeśli do końca grudnia zdecydują się na współpracę z nami, otrzymają od nas bonus wartości 2 miesięcy bez opłat abonamentowych oraz bezpłatną usługę IVR optymalizującą kontakt z gościem.

W kampanii swoje oferty przedstawiają znane i lubiane restauracje z całej Polski: Zakładka Bistro de Cracovie w Krakowie, La Maddalena we Wrocławiu, Malika w Gdyni i Machina Eats&Beats w Gdańsku. W Warszawie mieszkańcy stolicy mogą zamówić świąteczne potrawy m.in.: z Oberży pod Czerwonym Wieprzem, ELIXIR by Dom Wódki, Bibendy, Belvedere, BARaWINO, Banjaluki, restauracji SingSing.

Do akcji wciąż mogą dołączać kolejne lokale gastronomiczne, do czego zachęcają organizatorzy.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail