Wielkanocna edycja akcji Zamownaswieta.pl ruszyła
 
 


wsparcie gastronomii

Wielkanocna edycja akcji Zamownaswieta.pl ruszyła

2021-03-15

To już druga edycja akcji „Zamów na Święta” przeprowadzona przez Bidfood Farutex. Pierwsza odbyła się w grudniu 2020 r. i cieszyła się ogromną popularnością: z takiej formy promocji skorzystało prawie 600 biznesów z całej Polski. Akcja ma pomóc gastronomii w rozruszaniu zamówień cateringu wielkanocnego. Skierowana jest do wszystkich lokali oferujących wielkanocne dania na wynos i w dowozie. Udział w akcji jest bezpłatny.

farutex

Chcesz wypromować swoją ofertę cateringu wielkanocnego dla klientów? Już dziś zapisz się do bezpłatnej bazy firm i dotrzyj do jeszcze szerszego grona odbiorców. Baza firm oferujących catering wielkanocny dostępna jest na stronie www.zamownaswieta.pl. Zaawansowana wyszukiwarka pomoże konsumentom dokładnie przejrzeć wszystkie propozycje ofert na Wielkanoc, również te wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe czy bez laktozy.

Dlatego już dziś wyróżnij się i zarejestruj w bazie całkowicie bezpłatnie! Rejestracja odbywa się na stronie www.zamownaswieta.pl/dopisz-sie i trwa tylko kilka minut. Koszty przygotowania i promocji akcji ponosi wyłącznie pomysłodawca i organizator akcji: Bidfood Farutex, ogólnopolski dostawca produktów dla gastronomii.

To druga edycja akcji „Zamów na Święta” przeprowadzona przez Bidfood Farutex. Pierwsza odbyła się w grudniu 2020 r. i cieszyła się ogromną popularnością: z takiej formy promocji skorzystało prawie 600 biznesów z całej Polski. Tak pokaźna liczba pokazała, jak bardzo potrzebne jest wsparcie dla gastronomii, dlatego „Zamów na Święta” ruszyła ponownie.

Przejdź na www.zamownaswieta.pl i zapisz się do wielkanocnej bazy jeszcze dziś.


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail