Olej Kujawski wyróżniony tytułem Superbrands 2021
 
 

Olej Kujawski wyróżniony tytułem Superbrands 2021

2021-03-25

Olej „Kujawski” doceniono w tegorocznej edycji badania Superbrands, które jest największym w Polsce konsumenckim badaniem siły i wizerunku marki. Wyróżnienie jest kolejnym dowodem na to, jak silną pozycję na rynku ma marka oleju „Kujawskiego”.

 Marka konsekwentnie buduje spójny i atrakcyjny dla konsumentów wizerunek oparty na naturalności, polskości i tradycji. Elementy te zyskują potwierdzenie w każdym etapie życia produktu. „Olej Kujawski” uzyskiwany jest z naturalnych składników - starannie wyselekcjonowanych nasion w procesie pierwszego tłoczenia. Do produkcji oleju wykorzystywany jest rzepak pochodzący z polskich upraw, a tradycja regionu Kujaw jest stałym elementem tożsamości marki.

Zespół marketingu, odpowiedzialny za markę „Kujawski”, stale analizuje trendy rynkowe by zaspokajać zmieniające się potrzeby konsumentów i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. W odpowiedzi na te potrzeby, z sukcesem wprowadza na rynek innowacyjne produkty, które zawsze pozostają wierne jej wartościom, z których nadrzędną jest naturalność - zarówno składników, jak i procesu produkcji. Obecnie portfolio produktów sygnowanych marką „Kujawski” obejmuje: olej „Kujawski”, olej „Kujawski 3 ziarna”, oleje smakowe „Kujawski”, oraz oleje tłoczone na zimno „Kujawski”. 

„Tytuł Superbrands przyznany kolejny raz marce Kujawski  to dowód na to, jak silną pozycję na rynku ma nasza flagowa marka. Cieszymy się, że znajduje ona uznanie zarówno wśród konsumentów, jak i ekspertów. To wyróżnienie potwierdza , że olej „Kujawski” stanowi pewny wybór, i gwarancję najwyższej jakości, które szczególnie w obecnym czasie są dla konsumentów  kluczową wartością. Rezultaty badań jednoznacznie pokazują, że nasza marka ma największą świadomość, siłę i zaufanie na rynku.” – komentuje Agnieszka Jastrzębska, Marketing Manager, ZT Kruszwica S.A. 

Badanie Superbrands od ponad 25 lat wyłania najsilniejsze marki na danym rynku. W Polsce jest największym konsumenckim badaniem siły i wizerunku marki. Za jego realizację odpowiada instytut badawczy ARC Rynek i Opinia. W tegorocznej edycji ponad 2 000 marek zostało podanych ocenie ponad 10 000 respondentów, a także ekspertów z dziedziny marketingu, badań, strategii, brandingu, reklamy i PR, zasiadających w Radzie Marek Superbrands.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail