JNT Group przedłuża umowę z Weroniką Książkiewicz, Ambasadorką Monte Santi ICE i wprowadza nowe warianty wina
 


 

wino

JNT Group przedłuża umowę z Weroniką Książkiewicz, Ambasadorką Monte Santi ICE i wprowadza nowe warianty wina

2021-04-18

JNT Group, jeden z liderów branży winiarskiej w Polsce, po sukcesie rynkowym w 2020 roku nowego produktu Monte Santi Ice, przedłuża umowę o współpracy z Weroniką Książkiewicz, Ambasadorką marki oraz z rozmachem wprowadza jego nowe warianty: Monte Santi ICE Blue, Monte Santi ICE Fragolino oraz Monte Santi ICE Moscato.

 

Premiera Monte Santi ICE odbyła się w roku 2020. Produkt odniósł sukces rynkowy, między innymi dzięki kampanii marketingowej, której ambasadorką została Weronika Książkiewicz.

W Warszawie właśnie podpisano umowę o przedłużeniu współpracy pomiędzy JNT Group, spółką będącą właścicielem marki Monte Santi oraz popularną aktorką.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Weroniką Książkiewicz, która jako ambasadorka idealnie oddaje naturę Monte Santi, czyli piękno i klasę połączone z nieokiełznaną energią, radością życiai nutą pozytywnego szaleństwa – mówi Jakub Nowak prezes zarządu JNT Group.

Kampania z udziałem pięknej aktorki obejmuje 3 nowe warianty produktu: Monte Santi ICE Blue, Monte Santi ICE Fragolino oraz Monte Santi ICE Moscato.

Cieszę się, że mogę kontynuować działania z JNT Group i marką Monte Santi. Praca z tak dynamicznym zespołem i nowoczesną firmą daje mi wiele radości i satysfakcji – podkreśla Weronika Książkiewicz. – Nowe propozycje na nadchodzący sezon zaś, nadają marce Monte Santi jeszcze więcej blasku i świeżości, a przede wszystkim wspaniale pasują do stylu życia współczesnej kobiety.

Pierwszy rok sprzedaży Monte Santi ICE, które wyróżniło się unikatowym opakowaniem i doskonałą jakością, okazał się dużym sukcesem.

Ogromne zainteresowanie konsumentek utwierdziło nas w przekonaniu, że markę tę warto rozwijać. Nowe warianty, nad którymi pracowaliśmy prawie 10 miesięcy, oferujemy w specjalnie zaprojektowanych butelkach. Przejścia kolorystyczne na nich nawiązują wizualnie do kostek lodu, z którymi wino to należy serwować. Jesteśmy z nich dumni i wierzymy, że konsumentki docenią nasz nowy koncept – podkreśla Jakub Nowak.– Planujemy w tym roku potroić sprzedaż produktów tej marki i zdobyć kolejne udziały rynkowe.

W największych sklepach nowe produkty Monte Santi ICE prezentowane będą na specjalnych, podświetlanych teatralizacjach. Zaplanowana kampania marketingowa z udziałem Weroniki Książkiewicz obejmie, m.in. sesje zdjęciowe i eventy, komunikację w punktach sprzedaży, influencer marketing oraz aktywności w social mediach.

 

Weronika Książkiewicz podbiła serca widzów rolami w wielu znanych produkcjach kinowych (między innymi w serii filmów „Planeta Singli” czy w ostatnim „Mayday”) i telewizyjnych hitach (np. „Na Noże”, „Lepsza połowa”), jak również niezapomnianymi kreacjami teatralnymi. Aktorka cały czas bierze udział w nowych projektach – obecnie na premierę czeka film „Szczęścia chodzą parami”, a także "Furioza", w którym Weronika Książkiewicz zaprezentuje się w zupełnie nowym dla widzów wcieleniu.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail