Charlie Food & Friends zagości w Supersamie
 
 
nowe miejsce

Charlie Food & Friends zagości w Supersamie

2021-04-27

Sieć Charlie Food & Friends otworzy swój lokal w katowickim Supersamie. Restauracja zaoferuje świeże posiłki na wagę, będące połączeniem kuchni polskiej, europejskiej i światowej.

charlie

 Katowicki Supersam dołączył do grona 6 lokalizacji w Polsce, w których serwowana jest kuchnia Charlie Food & Friends. Restauracja będzie zlokalizowana na poziomie -1. Polska sieć stawia na wygodę i dużą różnorodność dań, komponowanych tylko z naturalnych składników w oparciu o produkty znane i lubiane przez lokalne społeczności.

„Restauracja Charlie Food & Friends doskonale wpisuje się w naszą strategię dla Supersamu jako popularnego miejsca codziennych zakupów i spotkań w centrum miasta. Jestem przekonana, że będzie też chętnie odwiedzana przez pracowników naszych najemców i sąsiednich biurowców. Przywiązujemy dużą wagę do tego, aby oferta Supersamu wyróżniała się na Śląsku najlepszymi produktami i usługami w atrakcyjnych cenach” mówi Weronika Maria Kuna, Leasing Manager w Globalworth Poland.

„Jak w każdej restauracji Charlie Food & Friends, w Katowicach także postawimy na rodzinną i przyjacielską atmosferę, domowy charakter dań oraz naturalność i prostotę kompozycji. Jednolita cena za 100 gram za wszystkie produkty upraszcza podjęcie decyzji. Dania są świeżo przygotowywane na miejscu i na bieżąco podawane na bufecie, więc goście dokładnie widzą co wybierają. A jest z czego wybierać! Stawiamy na wygodę i duży wybór” mówi Marek Rogala, założyciel i CEO Charlie Food & Friends. „Od 11 lat rozwijamy sieć restauracji. Cieszę się, że teraz nadszedł czas na nasze rodzinne miasto!” – dodaje.

Główni akcjonariusze grupy kapitałowej Food & Friends Polska S.A., do której należy marka Charlie Food & Friends, pochodzą z Katowic. Punkty należące do spółki rozlokowane są zaś od Gdańska po Ostravę i od Zielonej Góry po Kraków.

Supersam jest nowoczesnym obiektem wielofunkcyjnym łączącym ofertę usługowo-handlową z powierzchniami biurowymi, położonym w samym centrum Katowic – sercu aglomeracji śląskiej, w tradycyjnie handlowej części miasta, niedaleko rynku. Lokalizacja jest nieprzypadkowa, w tym właśnie miejscu mieszkańcy miasta i regionu robią zakupy już od ponad 70 lat. Architektura budynku nawiązuje do wczesno modernistycznych projektów domów handlowych. Nawiązaniem do dawnego domu handlowego są stalowe dźwigary, które zostały odrestaurowane i wyeksponowane. Supersam oferuje blisko 23 000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Na trzech poziomach handlowych znajduje się około 70 sklepów i punktów usługowych. Na wyższych piętrach zlokalizowany jest klub Calypso Fitness oraz 6 500 mkw. powierzchni biurowej. Ostatnie kondygnacje zostały przeznaczone na parking liczący około 400 miejsc. Budynek posiada certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Właścicielem i zarządcą obiektu jest Globalworth.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail