Wygoda w kuchni staje się standardem
 
 


innowacje

Wygoda w kuchni staje się standardem

2021-04-27

Schylanie się, podnoszenie, przypalanie się – niestety to wciąż część codziennej pracy w kuchni. Jest już urządzenie, które eliminuje te uciążliwe czynności, a dodatkowo wyróżnia się pod względem wydajności gotowania. Jest to iVario od RATIONAL, który zastępuje frytownicę, patelnię uchylną oraz wszelkiego rodzaju garnki i zwykłe patelnie. Dostosowanie wysokości urządzenia za pomocą jednego przycisku, automatyczne podnoszenie i opuszczanie koszy czy równomierne nagrzanie dna urządzenia ułatwiają pracę i chronią przed przeciążeniem pleców. Ale skąd pomysł na te nowości?

Rational M

 

"Rational jest w wielu kuchniach na całym świecie, rozmawia z pracownikami kuchni i obserwuje ich pracę. Na tej podstawie udoskonala produkty i wprowadza wiele praktycznych rozwiązań," mówi Anna Pycińska, Dyrektor Marketingu w RATIONAL. iVario to idealny przykład odpowiedzi na te obserwacje. Na przykład, aby chronić użytkownika przed oparzeniami, podgrzewane jest jedynie dno urządzenia, dzięki czemu krawędzie pozostają chłodne. Zaokrąglone rogi zapobiegają również skaleczeniom.

Częste schylanie się i nieprawidłowa postawa to jedne z najczęstszych przyczyn bólu pleców. iVario może położyć temu kres. Osiągnięto to dzięki takim funkcjom, jak automatyczny dopływ i odpływ wody oraz optymalna regulacja wysokości, dzięki czemu wysokość roboczą iVario można regulować nawet o 200 mm w 16 sekund. Oznacza to, że zarówno osoby niskie, jak i wysokie mogą pracować równie komfortowo. Anna Pycińska wyjaśnia: „iVario można idealnie opróżnić i umyć bez schylania się i dźwigania.“

Potrawy gotowane lub smażone w głębokim tłuszczu są automatycznie wyciągane we właściwym czasie, dzięki funkcji AutoLift. Właściwy czas jest również bardzo ważny w przypadku delikatnych potraw, takich jak pudding ryżowy. Dzięki inteligencji kulinarnej iVario nic się nie przypala ani nie kipi, a dzięki wbudowanemu prysznicowi czyszczenie jest łatwe. Oszczędza to pracę i czas. iVario można przechylić w kierunku użytkownika, dzięki czemu bez schylania się może sięgnąć do ostatniego rogu.

Rational dużą wagę przywiązuje do przyjazności urządzeń dla użytkownika, aby umożliwić wydajną i bezbłędną pracę oraz uczynić dzień pracy odrobinę przyjemniejszym. Bezstresowa i bezpieczna praca oznacza mniej przestojów, większą produktywność i wyższą wydajność. 


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail