Fishtruck żegna Plac Bankowy i proponuje ryby z dowozem
 
 


nowe miejsce

Fishtruck żegna Plac Bankowy i proponuje ryby z dowozem

2021-05-13

Obecny tuż obok Placu Bankowego w Warszawie sklep z rybami na czterech kółkach zamyka się, ale zaprasza do zamówień z dowozem. Możliwość sprzedawania ryb z samochodu, pomogła firmie przetrwać najtrudniejsze miesiące pandemii.

 foto 1

Fishtruck ze świeżymi rybami i owocami morza stanął obok zamkniętej z powodu panującej pandemii restauracji Der Elefant Fishmarket w grudniu ubiegłego roku. Otwarcie sklepu na kółkach było sposobem Agnieszki Jarczyńskiej, właścicielki firmy AJA na utrzymanie swojego przedsiębiorstwa. AJA bowiem zajmuje się bezpośrednim importem i dystrybucją ryb przede wszystkim do restauracji i hoteli, które w czasie pandemii zostały zamknięte. 

Teraz gdy otwierają się restauracyjne ogródki, a być może niedługo będą mogły działać całe restauracje, AJA żegna Plac Bankowy, by powrócić do swojej stałej działalności. Będzie jednak dostarczać ryby i owoce morza na zamówienie klientów indywidualnych z dowozem do domów, zapewniając najwyższy poziom świadczonych usług, higieny i bezpieczeństwa żywności. 

- Dziękujemy klientom, Warszawiakom, sąsiadom z Placu Bankowego, Ratuszowi i Straży Miejskiej za zrozumienie, zaufanie, wsparcie i pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Dzięki Wam przetrwaliśmy bardzo trudny czas. Miło było spotkać się z klientami bezpośrednio. Zawsze chciałam mieć bezpośredni kontakt z klientami, którzy gotują, szukają inspiracji i przez ten czas mogłam swoje marzenie zrealizować. Mam nadzieję, że wkrótce wszyscy będziemy mogli znów zacząć normalnie pracować. My powoli wracamy na wybrany przez nas kurs – podsumowuje Agnieszka Jarczyńska, właścicielka firmy AJA.

 


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail