Kopenhaska Noma przenosi się do Sydney
 

 
Kopenhaska Noma przenosi się do Sydney

2015-07-31

Jedna z najlepszych restauracji świata Noma, której przewodzi Rene Redzepi na dziesięć tygodni zmieni swój adres.

pws-2015-07c-47

W styczniu 2016 roku otworzy swoje podwoje w Sydney by „odkrywać australijskie produkty”, jak jest napisane w oficjalnym ogłoszeniu. – Zawsze byłem zachwycony różnorodnością, jakiej można doświadczyć w australijskim krajobrazie i składnikach. Są zupełnie inne niż gdziekolwiek indziej na świecie – powiedział Rene Redzepi.

– Australia łączy silne wpływy rdzennych mieszkańców z nowymi wspólnotami z całego świata. Wszystko razem się miesza i wynika z tego coś naprawdę inspirującego. To idealne miejsce na naukę.

W efekcie zespół Nomy stworzy nowe menu oparte o lokalne produkty. Swoją siedzibę otworzą w Sydney w dzielnicy Barangaroo.
Przy okazji zapraszamy do lipcowo-sierpniowego (2015) magazynu Restauracja, w którym opowiemy m.in. o pewnym polskim kucharzu, który trafił na staż do Nomy na pół roku.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail