Wiosenna edycja MADE FOR Restaurant i najbardziej waleczni
 
 Wiosenna edycja MADE FOR Restaurant i najbardziej waleczni

Osiem wskazówek i sześć błędów, które warto zapamiętać, oraz najlepiej radzący sobie podczas lockdownu restauratorzy – to motyw przewodni pierwszej w tym roku konferencji MADE FOR Restaurant. Najbardziej kreatywni otrzymali tytuł Fightera i liczne nagrody.

rs 2021 05cd 07

 Tegoroczna wiosenna edycja MADE FOR Restaurant to 20 wyjątkowych wystąpień restauratorów, którzy podzielili się swoimi błędami i sposobami na przetrwanie. 20 historii, które zaskakują szczerością aż do bólu. Osoby, które postanowiły opowiedzieć o swoich doświadczeniach, brały udział w konkursie o stypendium biznesowe. Konkurs Głosowanie na najbardziej walecznych z Top 20 restauratorów, prezentujących rok ze swojej walki z pandemią podczas konferencji, trwało do 28 kwietnia. Liczyły się m.in. głosy oddane na nich w mediach społecznościowych. Można było zagłosować na jednego restauratora. 6 maja, po burzliwych naradach jury konkursowego oraz po przeliczeniu głosów uczestników konferencji MADE FOR Restaurant – Fighters, organizatorzy podali wyniki i nazwiska zwycięzców.

Prawdziwą Fighterką...


Restauracja 2/2021, RYNEK
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail