Koreańskie skrzydełka i żeberka barbecue
 
 Koreańskie skrzydełka i żeberka barbecue

Piotr Ceranowicz, szef kuchni restauracji Bez Tytułu – konceptu należącego do grupy Project Warszawa. Uczestnik programu telewizyjnego „Top Chef”. W Bez Tytułu twory autorską, międzynarodową kuchnię. Restauracja nie ma tytułu, ponieważ nazwy wyznaczają granice. Podobnie jak w świecie sztuki to, co nienazwane, uwalnia wyobraźnię. Karta menu restauracji składa się z małych i większych dań, zimnych i ciepłych dodatków oraz słodkich przekąsek. W restauracji Bez Tytułu obowiązuje jedna zasada: stół nie jest meblem, lecz zaproszeniem do spotkania. Jest tu miejsce zarówno na rodzinne przyjęcie, kolację we dwoje, obiad w godzinach pracy, jak i wieczornego drinka w gronie przyjaciół. To miejsce dzielenia się daniami, doświadczeniami i inspiracjami.

rs 2021 05cd 24

Szef kuchni Piotr Ceranowicz z restauracji Bez Tytułu z Warszawy dzieli się przepisami na koreańskie skrzydełka i żeberka barbecue. – To pozycje menu, które nasi goście...


Restauracja 2/2021, PRODUKTY I SMAKOŁYKI
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail