Nowy Fine Dining na dachu Hotelu Novotel
 


 

nowe miejsce

Nowy Fine Dining na dachu Hotelu Novotel

2021-07-01

Od lipca do końca sierpnia dla miłośników kuchni czeka niepowtarzalna okazja aby uczestniczyć w wyjątkowym, kulinarnym doświadczeniu, bo odbywającym na ostatnim poziomie parkingu należącego do Hotelu Novotel przy ulicy Nowogrodzkiej / Parkingowej. 

Nocny Market i RestaurantClub jako pierwsi przejmują tę przestrzeń w celu stworzenia czegoś więcej - flagowej restauracji Neo(n) Bistro z 360° widokiem na stolicę. Kolację otwarcia przygotuje Chef Robert Sowa - kucharz, restaurator i autorytet w dziedzinie sztuki kulinarnej. Kreator menu największych wydarzeń kulturalno-kulinarnych w Polsce. Znany z programów telewizyjnych i audycji radiowych propagator kuchni polskiej w nowej odsłonie. 

Na stronie https://neonbistro.club można zarezerwować pięciodaniowe  menu degustacyjne w wersji wegetariańskiej lub mięsnej w specjalnej Clubowej cenie - 249 zł! W menu  znajdzie się między innymi  pieczony dorsz atlantycki w sosie beurre blanc z krewetkami, wolno pieczoną cielęcinę, czy w menu wegańskim sashimi z arbuza i gołąbki wege!

Drugą kolację przygotuje Teo Vafidis. Z pochodzenia Grek, z zawodu Szef Kuchni i Ekspert Kulinarny, z pasji ambasador kultury i kuchni greckiej w Polsce i osobowość telewizyjna. Wychowywał się w Serres pod Thesalonikami, gdzie jego rodzina prowadziła tradycyjną restaurację. W menu między innymi plastry MEZE do wspólnej uczty i dzielenia się z Bliskimi, polędwica jagnięca z pieczoną cukinią i bakłażanem, czy krem Karamele! Będzie to prawdziwa grecka uczta z niespodziankami dla Gości!

 Na miejscu będzie możliwość zakupienia napojów, alkoholi oraz dedykowanego pod menu wine pairingu


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail