Michał Gniadek nowym szefem kuchni w restauracji KLONN
 


 

personalia

Michał Gniadek nowym szefem kuchni w restauracji KLONN

2021-07-08

Szef Michał Gniadek materiał prasowy Restauracja Klonn

Michał Gniadek ma na swoim koncie spore doświadczenie, pracował m.in. u boku Andrea Camastry w nagrodzonej gwiazdką Michelin restauracji Senses, a także w takich miejscach jak Plato, Dyspensa czy Sowa. Umiejętności szkolił również za granicą w Galvin at Windows w Londynie, w hotelu Hilton. W 2018 roku został wyróżniony w przewodniku Gault&Millau Polska jako Młody Talent. Ostatni czas przed pandemią spędził w warszawskiej restauracji ZONI, której wnętrze zostało uznane za jedno z siedmiu najpiękniejszych na świecie w konkursie The World Interiors News Awards.

Klonn to także warszawska restauracja, należąca do Rest Team, która zlokalizowana jest przy CSW Zamek Ujazdowski. Nazwa została zainspirowana otoczeniem oraz 200-letnim pomnikiem przyrody wyrastającym obok restauracji. "Ambitny, stale poszukujący inspiracji i najlepszych produktów, charakteryzujący się wielką, smakową wyobraźnią. Jak widać na załączonym materiale dowodowym – właśnie wylądował w KLONNie i rozpoczął przygotowania do pierwszego serwisu 3 lipca!"- tak zapowiada nowego szefa na swoim profilu Facebook sama restauracja. W Klonnie Michał Gniadek ponownie spotka się z właścicielami i zespołem odpowiedzialnym za sukces restauracji ZONI, w której przed zamknięciem piastował stanowisko szefa kuchni.

 

 

 


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail