Młode listki od Primavega
 


 

nowości

Młode listki od Primavega

2021-07-14

Primavega Mlode Listki

Grupa Producentów Warzyw Primavega wprowadza na rynek nowość - Młode Listki. Produkt pełen smaku i świeżości jest już dostępny w sprzedaży.

Młode Listki warzyw zielonych pochodzą z odmian z krótszym okresem wegetacji. Są tym, co najlepsze w roślinach - esencją zdrowia i smaku. Odżywcze, pełne witamin, minerałów i aminokwasów, są prostym sposobem na zdrowy posiłek i urozmaicenie codziennej diety.

Podążając za trendami, Primavega stworzyła Młode Listki z myślą o potrzebach Konsumentów poszukujących dzisiaj w kuchni różnorodności i nowych smaków oraz ceniących wygodę i prostotę. - Nasz produkt wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Konsumentów, dla których zdrowy styl życia i dbałość o dietę stały się codziennością. Młode listki warzyw w odżywaniu są synonimem witalności i siły młodości – wartości tak cenionych współcześnie w społeczeństwie. To kluczowe benefity, na których oparliśmy koncept produktowy i komunikacyjny Młode Listki - podkreśla Anna Wood, Kierownik Marketingu Primavega.

Primavega jako pierwsza na rynku, na tak szeroką skalę wprowadza Młode Listki w 4 duetach smakowych:

  • delikatny mix batavia zielona i czerwona
  • aromatyczny mix rucolla z lattughinio rosso,
  • łagodny mix roszponka z tango rosso,
  • intensywny mix azjatycki z mizuną i musztardowcem.

Każda z tych kompozycji, to mieszanka starannie wyselekcjonowanych listków, świeżych i chrupiących, całych - nie ciętych, jadalnych od ogonka po listek. Są bazą do sałatek, uzupełnieniem dań lub przekąską samą w sobie.

MŁODE LISTKI od Primavega sprzedawane są w poręcznym opakowaniu typu „otwórz - zamknij”, które ułatwia przechowywanie i pozwala dłużej cieszyć się świeżym smakiem

 


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail