Dream team, czyli jak wykorzystać problemy kadrowe do stworzenia dobrego zespołu
 
 Dream team, czyli jak wykorzystać problemy kadrowe do stworzenia dobrego zespołu

Ponad rok zamrażania i odmrażania rynku restauracyjnego, wielu kelnerów, pomocy kuchennych, a nawet szefów kuchni, uznało, że ta branża została postawiona w tak trudnej sytuacji, że zwątpiło, czy w niej pracować. Doszły dodatkowe obawy o to, że ewentualne kolejne zagrożenia epidemiczne mogą prowadzić do ponownych obostrzeń i ograniczania funkcjonowania restauracji tak, jak to było przez wiele miesięcy od pamiętnego marca 2020 r. Rozmawiałam niedawno z jedną z właścicielek restauracji – co usłyszałam? „Jestem skrajnie zaskoczona podejściem ludzi do pracy w restauracji. Wrzucam ogłoszenie, a tu sami restauratorzy hejtują się nawzajem na forum, że warunki mogłyby być lepsze albo że i tak się nikt nie zgłosi. Gdy już ktoś jest zainteresowany, pyta mnie na Messengerze o szczegółowe warunki współpracy. Kiedyś brało się do ręki telefon, umawiało na spotkanie, omawiało wzajemne potrzeby i oczekiwania i podejmowało decyzję – działamy lub nie. 

rs 2021 06Zd 15

Dziś mam wrażenie, że podejście do pracy w gastronomii nasączone jest wręcz brakiem szacunku do pracodawcy, bo na umówione spotkania w wielu...


Restauracja 3/2021, SAŁATKA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail