Filip Grajeta nowym szefem kuchni w Zamku Topacz
 
 


personalia

Filip Grajeta nowym szefem kuchni w Zamku Topacz

2021-08-12

Restauracja w Zamku Topacz Resort & Art Spa jest ponownie otwarta dla Gości. Od maja nowym  szefem kuchni jest Filip Grajeta. Szef prezentuje całkiem nowe menu, w którym królują regionalne i sezonowe produkty.

230029091 4221906637857912 5037722944836890277 n

Filip pracował w prestiżowych restauracjach w Londynie, tam też ukończył college gastronomiczny. Następnie pracował u boku francuskiego szefa kuchni Arnaud Torchy. Po powrocie do Polski kontynuował pracę w renomowanych lokalach gastronomicznych, m.in. w La Maddalena we Wrocławiu. Jego pierwsze inspiracje pochodziły głównie z klasycznej kuchni francuskiej. Dzisiaj eksperymentuje ze smakami z różnych zakątków świata. Łączy je, jednocześnie nie zapominając o lokalnych składnikach. Filip Grajeta dużą wagę przywiązuje do regionalnych produktów, zawsze najwyższej jakości. Stawia na sezonowość i filozofię „zero waste”

 

fot. profil facebook restauracji 


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail