Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Czas na Gęsinę minął?

2012-02-07

Akcja Czas na Gęsinę 2011 organizowana przez Województwo Kujawsko-Pomorskie dobiegła końca. W akcji wzięło udział ponad 200 restauracji w całej Polsce. Jej celem była promocja polskiej gęsiny i wsparcie promocyjnie restauracji, które zadeklarowały podawanie potraw z gęsiny. W akcję zaangażowani byli m.in. Adam Gessler i Kurt Scheller. Wszystkim restauracjom, które brały udział w kampanii, oferowane były stałe dostawy...

Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail