Chef Iwona Niemczewska #NaDachu!
 
 Chef Iwona Niemczewska #NaDachu!

2021-08-18

Tym razem kolację dla miłośników fine dining na dachu Hotelu Novotel gotuje Iwona Niemczewska.

laqnmfcaayy1h3q0

Kolacja Chefa Iwony Niemczewskiej inspirowana będzie podróżami. Zabierze Gości w kulinarną podróż do kraju Basków, na Bliski Wschód, do Włoch, do Alzacji, na wyspy greckie, do polskich sadów Rajewskich, do pełnych pysznych pstrągów wód Ani z Zielenicy, do kurnika Natalii w Rotnowie, wybierzemy się do Callebaut w Belgii po pyszną czekoladę, na Podlasie po Skarby Serowara zachwycimy się żółtymi polami pełnymi rzepaku, odwiedzimy też ogród i kuchnię Iwony.

W miejscu, gdzie Iwona prowadziła kancelarię prawną otworzyła autorską restaurację Z Drugiej Strony Lustra, która od wielu lat jest nagradzana dwoma czapkami Gault&Millau. Przewodnik ten, przyznał również Iwonie tytuł Najlepszej Kobiety Chef roku 2018 w Polsce, a w roku 2019 tytuł Kulinarnej Osobowości Roku. Była sędzią prestiżowego międzynarodowego konkursu S.Pellegrino Young Chef 2020. 

Jest propagatorem jakości oraz zachowań fair play. Reprezentuje Polskę jako ekspert w dziedzinie gotowania w mistrzostwach World Skills i Euro Skills. W roku 2019 trenowany przez nią zawodnik zdobył wicemistrzostwo świata pokonując 44 kucharzy z innych krajów.

Nocny Market i RestaurantClub jako pierwsi przejmują przestrzeń na ostatnim poziomie parkingu należącego do Hotelu Novotel przy ulicy Nowogrodzkiej / Parkingowej w celu stworzenia czegoś więcej - flagowej restauracji Neo(n) Bistro z 360° widokiem na stolicę. Kolację z Chefem Iwoną Niemczewską w festiwalowej cenie 249 zł zarezerwować można na https://neonbistro.club

fot. materiał prasowy 

 

 

 

 


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail