Premiera dokumentu „Rzeczpospolita Wegańska”
 
 Premiera dokumentu „Rzeczpospolita Wegańska”

2021-09-22

16 września w warszawskim Kinie Atlantic odbyła się premiera filmu dokumentalnego  Sławka Jankowskiego „Rzeczpospolita Wegańska”. Dokument prezentuje różne oblicza weganizmu.

 RZECZPOSPOLITA WEGANSKA FOT. FACEBOOK

Dokument autorstwa Sławka Jankowskiego "Rzeczpospolita Wegańska" to film- rozmowa, w której uczestnicy odpowiadają na pytania Orestesa Kowalskiego (Everyday Hero), na temat motywów jakie nimi kierują ludźmi, aby być weganami.

Film przedstawia pełne spektrum motywacji, przekonań i zachowań polskich wegan. W dokumencie ukazano różne punkty widzenia, od dietetycznego, po etyczny i biznesowy. Dokument ten ma także obalać mity narosłe wokół weganizmu. Producentem filmu jest Resort Studio - visual content house z siedzibą w Poznaniu, specjalizujący się w realizacjach foodowych i produktowych. Film można obejrzeć na Youtube

fot. Facebook 

 


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail