Przyjemnościowe nagrody do wygrania w Loterii Przyjemności marki Solidarność
 
 

Przyjemnościowe nagrody do wygrania w Loterii Przyjemności marki Solidarność

2021-10-11

Marka Solidarność wystartowała z ogólnopolską Loterią Przyjemności, w której do wygrania jest ponad tysiąc przyjemnych nagród! Kupując praliny Śliwka Nałęczowska, Złoty Orzech i Złota Wiśnia, można zdobyć vouchery na podróże marzeń i do sklepu islodycze.pl. Zgłoszenia są przyjmowane do 28 listopada br.

 kht 341140 126661

Praliny Solidarność to źródło prawdziwej, zmysłowej przyjemności. Aby jeszcze bardziej rozpieścić swoich konsumentów, marka przygotowała kolejną jesienną aktywację, która ruszyła 1 października. Na zwycięzców Loterii Przyjemności czeka: 5 voucherów do biura podróży o wartości 20 000 zł na podróż marzeń oraz 1 000 voucherów o wartości 100 zł na islodycze.pl.

Aby wziąć udział w loterii, należy kupić konfekcjonowany produkt Solidarności, wejść na stronę www.sliwkanaleczowska.pl/loteria, zarejestrować zakup i zachować jego zakupu. Każde prawidłowe zgłoszenie to dwie szanse na wygraną. Natychmiast można wygrać o voucher na islodycze.pl. Natomiast podróże marzeń będą losowane 2 grudnia spośród wszystkich poprawnych zgłoszeń.

W akcji biorą udział trzy linie pralin: Śliwka Nałęczowska, Złota Wiśnia i Złoty Orzech marki Solidarność. Asortyment promocyjny obejmuje wszystkie produkty konfekcjonowane. Zakupu i zgłoszenia należy dokonać od 1 października do 28 listopada.

Loteria Przyjemności jest komunikacja na opakowaniach produktów promocyjnych i promowana w digitalu, w tym w social mediach. Ponadto w trakcie trwania akcji marka Solidarność marka stawia na większą widoczność w sklepach. Do wzięcia udziału w promocji i zakupów zachęcają specjalne ekspozycje w placówkach kanału tradycyjnego i nowoczesnego (palety, standy, krawaty, ekspozytory przypółkowe, owijki paletowe i listwy przypółkowe).


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail