Tydzień Roślinożerców - Bolt Food rzuca wyzwanie mięsożercom
 


 
Tydzień Roślinożerców - Bolt Food rzuca wyzwanie mięsożercom

2021-10-18

W Bolt Food trwa Tydzień Roślinożerców. W aplikacji dodana została nowa kategoria restauracji - Tydzień Roślinożerców, na wszystkie dania w kategorii obowiązuje 30% rabat. Najwięksi mięsożercy będą mieli szansę sprawdzić, czy „zielone” smakuje lepiej.

 Bolt Food 3

By wypróbować kategorię wystarczy po uruchomieniu na smartfonie aplikacji Bolt Food kliknąć w kategorię Tydzień Roślinożerców i wybrać dania, które najbardziej pobudzają kubki smakowe. Wśród dostępnych potraw znajdują się zarówno wegetariańskie i wegańskie, z niezależnych lokali i popularnych sieci. Zostały one stworzone przez szefów kuchni specjalnie na tę okazję, by fani bezmięsnego odżywiania odkryli nowe smaki, natomiast amatorzy steka mogli podjąć wyzwanie Bolt Food – czy „zielone” smakuje lepiej. Na wszystkich smakoszy czekają przysmaki - HOT BOLT DOG od Kiełba w Gębie czy Beef Beet Ramen od Vegan AF Ramen.

- Od początku działania Bolt Food skupiamy się na potrzebach naszych użytkowniczek i użytkowników, dlatego obserwując trendy w zamawianych potrawach postanowiliśmy dostosować ofertę do wymagań osób, których dieta opiera się na potrawach roślinnych. Jednocześnie wyróżnienie restauratorów, którzy dbają o środowisko naturalne jest dla nas niezwykle ważne, ponieważ wpisuje się w naszą długofalową strategię redukcji wpływu sektora transportowego na środowisko naturalne - podsumował start kampanii Michał Dubisz, Country Manager Bolt Food w Polsce 

Promocja będzie obowiązywać przez tydzień i będzie dostępna w Warszawie i Krakowie. Szczegóły można znaleźć na blogu.

W kwietniu 2020 roku aplikacja Bolt Food zadebiutowała w Warszawie, dziś działa w 4 polskich miastach, dostarcza dania i zakupy z prawie 2000 restauracji i sklepów, z ponad 50 kuchni świata

fot. materiał prasowy 

 

 


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail