Wywiad z Arturem Jarczyńskim w najnowszym numerze Restauracji
 


 


Wywiad z Arturem Jarczyńskim w najnowszym numerze Restauracji

2021-10-29

 Pasjonat podróży i dobrej kuchni, biznesmen, restaurator, właściciel kilkunastu restauracji. Artur Jarczyński opowiada, jak wygląda transformacja gastronomii wymuszona przez pandemię.

 Zrzut ekranu 2021 10 29 o 09.03.57

 

Spotykamy się w warszawskim Der Elefant. To pierwsza i jedyna restauracja w Polsce, która prosi gości o okazanie potwierdzenia szczepienia lub testu na koronawirusa. Jak goście na to reagują?

 

Nasi goście bardzo dobrze przyjęli tę decyzję. Nie było z ich strony żadnego narzekania. Wręcz przeciwnie, czują się dzięki temu bezpiecznie i komfortowo.

 

Gość restauracji po ostatnich miesiącach jest inny? Bardziej zwraca uwagę np. na bezpieczeństwo?

 

Odnoszę wrażenie, że wszyscy byliśmy naprawdę spragnieni doświadczenia i emocji, jakie daje wyjście do restauracji. Od momentu ich ponownego otwarcia widać, jak chętnie goście do nas wracają i jak wyrażają z tego powodu radość.

Co do zmian, to zdecydowanie mamy mniej gości z zagranicy. Polscy goście, zwłaszcza po pandemii, są bardziej oszczędni w wydatkach.

 

c.d. w najnowszym numerze "Restauracji"

 

fot. materiał prasowy


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail