Dieta pudełkowa nie tylko dla mieszkańców największych miast
 

 


Dieta pudełkowa nie tylko dla mieszkańców największych miast

2021-11-17

Catering dietetyczny Pomelo wydłużył listę lokalizacji o kolejne miasta, oferując dostawę w prawie całej Polsce. Dzięki ekspansji zdrowe i zbilansowane diety Pomelo mogą zamówić mieszkańcy dużych aglomeracji, ale także mniejszych miejscowości, tzn. Lublina, Rzeszowa, Zakopanego, Zielonej Góry, Tarnowa, Gorzowa Wielkopolskiego, Częstochowy, Kielc, Radomia oraz Nowego Sącza.

2 

Diety pudełkowe to atrakcyjne rozwiązanie dla coraz większej liczby Polaków, w tym mieszkańców  mniejszych miast. Do lokalizacji, w których dostępna jest zdrowa, odpowiednio zbilansowana i smaczna dieta dołączyły niedawno: Lublin, Rzeszów, Zakopane, Zielona Góra, Tarnów, Gorzów Wielkopolski, Częstochowa, Kielce, Radom oraz Nowy Sącz.

-Dziś sytuacja się zmieniła: po pierwsze, koszt diety pudełkowej może pokrywać się ze średnimi miesięcznymi wydatkami na jedzenie. Po drugie, coraz więcej Polaków ze względu na pracę lub rozwój zainteresowań zwyczajnie nie ma czasu na codzienne gotowanie. Po trzecie, nasza świadomość w zakresie żywienia rośnie: zwracamy uwagę na jakość naszego jedzenia i regularność posiłków. Te wszystkie czynniki sprawiają, że dietą pudełkową interesuje się coraz więcej osób, wśród których są nie tylko mieszkańcy Warszawy, Krakowa, czy Wrocławia. W Pomelo dążymy do tego by zdrowe, odpowiednio zbilansowane i smaczne posiłki były dostępne dla wszystkich Polaków i regularnie poszerzamy listę naszych lokalizacji, by w pewnym momencie nasz catering był dostępny w absolutnie każdym polskim mieście i miasteczku. Obecnie liczba miast, do których dowozimy nasze posiłki przekroczyła 800 — nasze najnowsze lokalizacje, to między innymi miasta znajdujące się na południu kraju oraz niedaleko wschodniej i zachodniej granicy – mówi Anna Foszer, założycielka cateringu dietetycznego Pomelo.

 

Wszystkie dostępne lokalizacje dostaw cateringu Pomelo można sprawdzić na stronie: https://bit.ly/sprawdzlokalizacje.

 

Cateringi dietetyczne Pomelo powstają pod okiem ekspertów, których codziennym zadaniem jest dbanie o zdrową dietę odbiorców oraz odpowiednie komponowanie posiłków pod względem kaloryczności i składników odżywczych. Takie rozwiązanie ułatwia kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych. Popularność diet pudełkowych wśród Polaków stale rośnie i, jak wskazują przedstawiciele branży, rynek cateringu dietetycznego swój szczyt osiągnie w 2025 roku

fot. materiał prasowy 

 


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail