Otwarte restauracje
 


 


Otwarte restauracje

Yatta Sushi Sopot, ul. Grunwaldzka 12/16

rst 06 820469 431463

 W centrum Sopotu właśnie otworzyła się Yatta Sushi, czyli nowe miejsce na mapie gastronomicznej miasta, dzięki któremu bez wyjeżdżania z Trójmiasta można odbyć kulinarną podróż do Japonii! Twórcy restauracji rozpoczynali swoją przygodę z sushi od dań dostarczanych na dowóz. Ekskluzywne wnętrza oraz wyjątkowa atmosfera. 

Food Town w Fabryce Norblina Warszawa, ul. Żelazna 51/53

Już niebawem rozpocznie działalność największy food hall w Warszawie – Food Town w Fabryce Norblina. Od 22 października na odwiedzających czekać będą 23 różnorodne koncepty gastronomiczne i cztery oryginalne bary stworzone przez wielokrotnego laureata prestiżowych konkursów barmańskich Tomasza Małka. Food Town to unikatowo zaprojektowana przestrzeń gastronomiczna w Fabryce Norblina, obejmująca pięć zabytkowych hal fabrycznych o łącznej powierzchni 3,2 tys. m kw. To największe tego typu miejsce w Warszawie. Jedna z hal przeznaczona jest na wydarzenia kulturalne i koncerty. Pozostałe zorganizowane są tematycznie – azjatycka, śniadaniowo-lunchowa, industrialna czy centralna. W Food Town będą działać 23 koncepty gastronomiczne. Zarówno ceny, jak i menu będą przystępne dla osób o różnych gustach i oczekiwaniach. 

Browary Warszawskie Warszawa, ul. Haberbuscha i Schielego 2 / ul. Grzybowska 58 / ul. Krochmalna 61

Sześć najgorętszych otwarć w Browarach Warszawskich. Browar Warszawski – warzenie piwa wraca na Wolę Jednym z najbardziej wyczekiwanych...


Restauracja 6/2021, RYNEK
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail