Laureaci konkursu o stypendium biznesowe MADE FOR Restaurant - Kreatorzy Gastronomii
 

 


Laureaci konkursu o stypendium biznesowe MADE FOR Restaurant - Kreatorzy Gastronomii

2021-11-19

16 listopada, po burzliwych naradach JURY konkursowego oraz po przeliczeniu głosów Uczestników konferencji MADE FOR Restaurant – Creators, organizatorzy konkursu o stypendium biznesowe, podali wyniki i nazwiska zwycięzców. 

tmp6194ec97678031

Pierwszym Kreatorem 2021 Roku został TOP Restaurator - Mariusz Zawadzki z restauracji Mondo, Vinegre, TAPAS i Officyna w Trójmieście. To on otrzymał najwięcej głosów od publiczności i  pochwał od JURY. To do niego trafi już wkrótce stypendium finansowe MADE FOR Restaurant, czyli 5000 zł w gotówce, 2000 zł w bonach zakupowych do sklepów Selgros Cash&Carry, roczny abonament na system do rezerwacji stolików – MojStolik.pl, wraz z nowym tabletem Lenovo oraz wsparciem marketingowym. Ponadto zwycięzca otrzymała miejsce na studiach podyplomowych HORECA Menedżer na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. 
   
Nagrody specjalne otrzymali restauratorzy z kolejnych polskich miast: Paweł Zyner z restauracji Anatewka w Łodzi – wygrał wyprawę kulinarną do Krakowa dla dwóch osób od Miasta Krakowa - Europejskiej Stolicy Kultury Gastronomicznej 2019, zaś Daniel Pawełek z Ferment Group (restauracje Koneser Grill, Kieliszki na Próżnej, Rozbrat 20, Le Braci i Butchery & Wine w Warszawie) oraz Ewa Voelkel-Krokowicz z restauracji Concordia Taste w Poznaniu – wygrali spektakl teatralny, nocne zwiedzanie Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie oraz kolację w restauracji od Miasta Krakowa dla dwóch osób

fot. materiał prasowy 

 


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail