Kulki serowe i krążki cebulowe w nowych burgerach Chilli Mili
  
Kulki serowe i krążki cebulowe w nowych burgerach Chilli Mili

2021-12-06

Choć na zewnątrz temperatura spada w okolice zera, w sieci restauracji Chilli Mili stale można kosztować gorących nowości z chrupiącym kurczakiem w roli głównej. Do oferty trafiły właśnie dwa nowe burgery – Big Balls wypełniony kulkami serowymi i Onion z krążkami cebulowymi. Obie propozycje zawierają jeszcze obowiązkowe stripsy, rukolę i pomidora. Całości smaku dopełnia zaś oryginalny wybór sosów – żurawina i majonez. Propozycja dla prawdziwych kurczakowych wyjadaczy!

3

- Dotychczasowe sezonowe propozycje w ofercie Chilli Mili były subtelniejsze, zawierały większą ilość świeżych warzyw. Mamy zimę, więc tym razem postawiliśmy na coś co silniej rozgrzewa serca klientów – mówi Agnieszka Rejkowicz, koordynatorka sieci franczyz Chilli Mili. – Cheese Balls i Onion Rings to chętnie zamawiane dodatki w naszych restauracjach. Nie mogą równać się z frytkami, ale ich sprzedaż stale rośnie. Upgrade burgerów właśnie o te produkty to nie lada atrakcja dla chillimaniaków – dodaje.

Nowe burgery pozostaną w menu Chilli Milido 30 stycznia 2022 roku. W ich skład wchodzą:

- Big Balls Burger: 3 x cheese balls, chrupiący kurczak, pomidor, rukola, żurawina i majonez

- Onion Burger: 3 x onion rings, chrupiący kurczak, pomidor, rukola, żurawina i majonez

Zimowe burgery w cenie 21 zł (30 zł w zestawie z frytkami i dolewką napojów bez limitu) dostępne są we wszystkich restauracjach Chilli Mili: w Żyrardowie, Bochni, Limanowej, Bolesławcu, Lubaniu, Garwolinie, Szczecinku, Drezdenku, Tarnowie i Puławach. Na miejscu, na wynos i na dowóz

fot. materiał prasowy 

 


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail