Burger Drwala z Grillowaną Cebulą jest już dostępny! Glovo przygotowało specjalną promocję.
 


 
nowości

Burger Drwala z Grillowaną Cebulą jest już dostępny! Glovo przygotowało specjalną promocję.

2022-01-25

Restauracje McDonald’s przeżywają oblężenie każdego roku, gdy Burger Drwala wkracza ze specjalną sezonową ofertą. W tym roku została ona wzbogacona o nową odsłonę kanapki, dostępną od 5 stycznia. Glovo dzieli się szczegółami promocji i informacjami na temat preferencji Polaków dotyczących różnych opcji burgera.

 Zrzut ekranu 2022 01 17 o 16.28.39

Burger Drwala to absolutnie kultowa pozycja w zimowym menu McDonald’s. Sercem kanapki jest dodatkowy kotlet serowy, który w połączeniu z bekonem, dedykowanym sosem i świeżymi dodatkami tworzy pełną wyjątkowego smaku kompozycję. W tegorocznej odsłonie menu poza kanapką klasyczną, z podwójnym kotletem, z żurawiną, na ostro i z kurczakiem, McDonald’s wprowadził dodatkową wersję – z grillowaną cebulą. Nowa odsłona kultowego burgera dostępna jest w dostawie oraz aplikacji McDonald’s. Glovo dodatkowo oferuje użytkownikom specjalną promocję – darmową dostawę z kodem DRWAL. Natomiast dla nowych użytkowników, Glovo przygotowało 10 złotych zniżki na pierwsze zamówienie z kodem NOWYDRWAL. Obie promocje są ważne do 23.01.2022.

Wszystkie kanapki można zamówić w zestawie klasycznym lub powiększonym. Do tej pory użytkownicy Glovo najczęściej wybierali McZestaw z klasycznym Burgerem Drwala, następnie McZestaw Podwójny Burger Drwala oraz McZestaw Burger Drwala z Żurawiną. Polacy najchętniej zamawiają kanapkę wieczorem, pomiędzy 18:00 a 19:00. W tym roku największe zamówienie zawierające wyłącznie Burgery Drwala opiewało na aż 25 zestawów! Podczas zeszłorocznej edycji, największy fan Burgera Drwala zamówił 17 zestawów, co wskazuje na rosnącą popularność kanapki

fot. materiał prasowy 

 

 


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail