Walentynkowe edycje win
 


 

wino

Walentynkowe edycje win

2022-02-10

Butelki ze specjalnymi zawieszkami w kształcie serca -  taką walentynkową edycję win przygotowała firma Henkell Freixenet Polska. Te specjalnie oznaczone, dedykowane Walentynkom produkty zachęcają do świętowania Dnia Zakochanych.  

 

Zrzut ekranu 2022 02 10 o 20.33.21 

Walentynkowe zawieszki umieszczono na kilkunastu rodzajach win z portoflio Henkell Freixenet Polska – m.in. na winach spokojnych Freixenet: Italian Rose, Pinot Grigio, Chianti oraz na kolekcji premium win musujących Freixenet: Freixenet Prosecco oraz Freixenet Italian Rose.

To wina dedykowane i szczególnie polecane do walentynkowego menu.

 

- Generalnie  tego dnia powinniśmy wybierać wina lekkie - z nieprzesadnie wysoką zawartością alkoholu, czyli takie, które wprowadzą nas w dobry nastrój i pozwolą miło spędzić czas. Ciężkie, alkoholowe czerwone wina z wysoką zawartością tanin zostawmy na inną okazję – podpowiadaTomasz Potrzebowski, Ekspert Rynku Wina w firmie Henkell Freixenet Polska.

Seria dedykowana Walentynkom składa się z dwóch rodzajów zawieszek - serc ozdobionych kokardą i serc z gotową już propozycją życzeń, do wyboru - „Z uśmiechem od serca”, „Serce ty moje”, „Toast za miłość”, „Jesteś serca biciem”, „Prezent od serca”.  

-  Każdy znajdzie tu coś dla siebie, w zależności od tego, komu zamierza wręczyć prezent, bądź co chce wyrazić – mówi Tomasz Leszko, Dyrektor ds. Marketingu w firmie Henkel Freixenet Polska. - Walentynki  to prawdziwe szaleństwo zakupowe. To jeden z tych momentów, kiedy konsument ma silną potrzebę  zakupową, chce wręczyć wartościowy prezent i wyrazić przez to swoje uczucia. Święto Zakochanych mocno zakorzeniło się w Polsce,  od paru lat odnotowuje dynamiczny wzrost zakupów z tej okazji. Dla wielu osób to długo wyczekiwany moment w roku, dlatego poszukiwania prezentu są zwykle zakrojone na szerszą skalę. Dla większości jednak  oznacza to „prezent na ostatnią chwilę”. I wówczas z pomocą przychodzą sklepy stacjonarne. A tam istotna jest  ekspozycja oferty  i  produkty w specjalnej, walentynkowej odsłonie, które wręcz „krzyczą”  - „weź mnie, jestem idealny na prezent!”. Dla nas to doskonały moment na zaprezentowanie swojej oferty. Zależy nam, aby tego dnia, zwłaszcza dobre  wino było wyjątkowym prezentem dawnym od serca – mówi Tomasz Leszko.

A jak zauważa z kolei Joanna Semczuk, Dyrektor ds. Logistyki i Handlu w firmie Henkell Freixenet Polska, dziś, bardziej niż kiedyś, konsumenci doceniają małe, wielkie chwile, takie jak właśnie Święto Zakochanych. - Sytuacja covidowa spowodowała zmianę naszego systemu wartości – bardziej niż kiedykolwiek liczy się bliskość drugiego człowieka i celebrowanie drobnych przyjemności. Ważne stało się też poczucie bezpieczeństwa, szeroko rozumianego, również przy wyborze marki. Wybieramy te firmy, które znamy, lubimy, którym ufamy, słowem -  poszukujemy w marce prawdy. Nasza firma, zgodnie z naszą misją: „Making life sparkle”, towarzyszy konsumentom właśnie w tych momentach i pozwala dostrzec rzeczy wcześniej niedoceniane, niezauważalne – podsumowuje Joanna Semczuk

fot. materiał prasowy 

 

 


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail