Kolacja degustacyjna i koncert Grażyny Łobaszewskiej w restauracji hotelu Ilkus
 


 

gastronomia

Kolacja degustacyjna i koncert Grażyny Łobaszewskiej w restauracji hotelu Ilkus

2022-02-10

W najbliższą sobotę 12 lutego Restauracja Hotelu Ilkus zaprasza na wyjątkowe wydarzenie: kolacja degustacyjna szefa Daniela Lubowicza i koncert Grażyny Łobaszewskiej z okazji jej jubileuszu 50 lat na scenie.

 Grazyna obaszewska

Hotel Ilkus mieści się 10 km od Olkusza, 30 km od Krakowa i 30 km od Katowic. Mimo, że hotel i restauracja istnieją od niedawna, to już szczycą się prestiżowymi wyróżnieniami jak Najlepsza Restauracja na Śląsku czy drugie miejsce wśród najlepszych restauracji w Polsce według Fine Dining Week.

 Szef Daniel Lubowicz pracował w najlepszych śląskich restauracjach, jak Grano Restaurant, Zona Del Gusto, Villa Gardena, a także Sztuczka Bistro w Sopocie oraz Hotel Monopol. Jest wielbicielem kuchni włoskiej a inspiracje do gotowania czerpie z podróży. Jest także byłym zapaśnikiem, reprezentant Polski w tym sporcie.

Grażyna Łobaszewska to legenda polskiej estrady. Poznasz „Ludzi z duszą”. O ile nie zabraknie Ci cierpliwości, „Czas nauczy Cię pogody”, jakże potrzebnej nam wszystkim, zwłaszcza w wciąż pandemicznej atmosferze. Przekonasz się, że i „Brzydcy” potrafią pięknie kochać." Artystka od lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel. Nie zabraknie więc pięknych polskich piosenek Czesława Niemena, Andrzeja Zauchy, Marka Grechuty czy Grzegorza Ciechowskiego.

Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w często odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie.

Rezerwacja miejsc pod numerem 888 704 700

fot. materiał prasowy 

 

 

 

 


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail