Coffeedesk i Zjedz.my łączą siły dla klientów biznesowych
 


 

kawa

Coffeedesk i Zjedz.my łączą siły dla klientów biznesowych

2022-02-22

Aplikacja rezerwacyjna Zjedz.my oraz kawowy omnichannel Coffeedesk nawiązały współpracę, aby wspólnie pozyskiwać i obsługiwać biznes HoReCa. Obie firmy pochodzą z Zachodniopomorskiego i obsługują kawiarnie, restauracje i hotele z całej Polski.

 2021 ZM coffedesk

Jak zarabiać na sprzedaży kawy

Nagrodzony w 2022 roku Diamentem Forbesa za dynamiczny rozwój Coffeedesk to jeden z największych sprzedawców w regionie CEE wysokiej jakości kawy oraz akcesoriów kawowych. Marka Coffeedesk kojarzona jest przede wszystkim jako e-commerce i showroomy kawiarniane. Jednak to sprzedaż hurtowa i obsługa HoReCa generuje 66% zysku kołobrzeskiej spółki. Klientami biznesowymi Coffeedesk są kawiarnie, restauracje, hotele, sieci handlowe, hurtownie czy e-sklepy z kawą w Polsce oraz za granicą. Branży HoReCa kawowy omnichannel dostarcza 2700 produktów w tym specjalistyczny sprzęt związany z prowadzeniem lokali gastronomicznych, m.in. ekspresy kawowe, piece do wypału ziarna czy Hard Tanki.

 

“Współpraca ze Zjedz.my pozwoli Coffeedesk powiększyć portfolio klientów w Polsce, dając właścicielom lokali możliwość poszerzenia menu o modne wśród konsumentów napoje, jak kawa specialty czy cold brew. Pomożemy też podnieść jakość serwowania kawy - doradzając w jaki sposób od podstaw zbudować kawiarniane zaplecze lokalu -  mówi Kamil Kwietniewski szef sprzedaży B2B na Polskę w Coffeedesk.

 

Społeczność restauratorów i gości

Eksperckie doradztwo Coffeedesk jest kluczową korzyścią, którą zyskają partnerzy Zjedz.my. Portal pomaga restauracjom i kawiarniom w zarządzaniu usługami w lokalu, zwłaszcza rezerwacją stolików, w zamawianiu online i budowaniu społeczności z konsumentami.

 

"Mamy z Coffeedesk zbieżną wizję. Jesteśmy przekonani iż dzięki współpracy z restauratorzy korzystający ze Zjedz.my otworzą się na kawę w najlepszym jej wydaniu, poszerzą asortyment i zyskają specjalistyczną wiedzę. Czekamy również na nowe kawiarnie, które dzięki naszemu serwisowi otrzymają dostęp do najnowocześniejszego systemu rezerwacji, zintegrowanego z wyszukiwarką Google." - Team Zjedz.my

 

Partnerzy Zjedz.my mogą korzystać z: integracji serwisu z wyszukiwarką Google, pozwalającą na rezerwację bezpośrednio z wyników wyszukiwania lokalu, narzędzi marketingowych takich, jak zaawansowane statystyki rezerwacji, generowanie kodu QR menu, widgety na stronę www. Narzędzie umożliwia monitorowanie upodobań gości lokalu oraz ich zachowania. Budowana na bieżąco baza marketingowa i narzędzia analityczno-reklamowe, pozwalają zoptymalizować czas i koszty reklamy lokalu. Z perspektywy konsumenta Zjedz.my jest aplikacją, dzięki której użytkownik wyszukuje i wybiera kawiarnię czy restaurację  na podstawie lokalizacji czy  preferencji kulinarnych.

 

Klienci biznesowi obu firm uzyskają dedykowanych opiekunów klienta, a także bonusy z okazji nawiązania współpracy Coffeedesk i Zjedz.my

Jednym z pierwszych projektów edukacyjnych będzie webinar na temat hurtowej produkcji cold brew 1 marca 2022 o g. 13:00

fot. materiał prasowy 


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail