Nowy katalog HoReCa dla profesjonalistów od marki Lubiana
 

 

nowości

Nowy katalog HoReCa dla profesjonalistów od marki Lubiana

2022-03-16

 35 fasonów, 2000 kształtów, 3000 motywów dekoracyjnych, 15 000 ton rocznego potencjału produkcyjnego i aż 3 500 000 sztuk wyrobów miesięcznie. Możliwości produkcyjne polskiego producenta  porcelany z Łubiany zakrojone są na szeroką skalę. Swoje produkty eksportuje do ponad 40 krajów na całym świecie, dostarczając komplementarną ofertę dla przemysłu gastronomicznego i hotelarskiego. Jej szczegóły można znaleźć w najnowszym katalogu marki Lubiana, w którym oprócz porcelany, znajduje się również bogate portfolio naczyń szklanych oraz sztućców.

katalog 2022 mockup1

Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana SA tworzą Polską Grupę Porcelanową, w skład której wchodzą między innymi Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież SA. Skupienie największych producentów porcelany pozwoliło na zwiększenie dostępności wysokiej jakości produktów, a dzięki udanej współpracy z takimi markami jak KOMAT, Krosno i Amefa możliwe było stworzenie komplementarnej oferty dla segmentu HoReCa.

Od 1995 roku ważną częścią PGP jest spółka Lubiana Hurt, hurtownia zajmująca się głównie dystrybucją porcelanowych wyrobów stołowych, pochodzących z fabryk Lubiana S.A., a także Polskich Fabryk Porcelany Ćmielów i Chodzież. Zmieniające się uwarunkowania rynkowe skłoniły do rozszerzenia asortymentu o sztućce, szkło, i inne elementy wyposażenia, niezbędnego dla sprawnego funkcjonowania szeroko rozumianego segmentu HoReCa (hotele, restauracje, catering). Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie handlowej są dostępne na stronie:

https://www.lubianahurt.pl/pl lub https://www.lubianahurt.pl/Content/pub/HoReCa_2022.pdf

 

Katalog HoReCa od marki Lubiana

Połączone siły producentów: Lubiana,Krosno, KOMAT i Amefa stworzyły warunki dla powstania nowej, już czwartej edycji katalogu wyrobów dla segmentu HoReCa. To odświeżona, kompleksowa oferta dla wymagających, przejrzysty spis treści pozwala sprawnie przejść do interesujących klientów biznesowych części. Pewnym novum jest również wzbogacenie portfolio o nową sekcję, strefę upominków. Tylko takie rozwiązanie było w stanie zapewnić komplementarną obsługę wymagających branż: gastronomicznej i hotelarskiej. Znane już z poprzednich edycji kolekcje Marrakesz, River, Roma Eto Hotel czy Daisy będące częścią składową linii Premium zostały wzbogacone o nowe propozycje. Produkty zachwycają detalami, co potwierdza ambasador marki Lubiana, szef kuchni Paweł Stawicki, jednocześnie zwracając uwagę na kolekcję Rondo. Ten fason doskonale wpasowuje się w aktualne trendy i restauracyjny klimat, wprawiając w zachwyt szefów kuchni przykładających dużą wagę do ekspozycji potraw. Wszystko zostało urozmaicone propozycjami Premium od marki Krosno, bogactwem wzornictwa sztućców produkowanych przez firmę Amefa oraz pozostałym wyposażeniem kuchennym (meble, urządzenia ze stali nierdzewnej) marki KOMAT.

Dostępność produktów marki Lubiana

Podmioty zainteresowane nawiązaniem współpracy mogą skorzystać z zawartości strony https://sklep.lubianahurt.pl/ lub oddziałów i partnerów handlowych rozmieszczonych na terenie całego kraju. Szczegóły na temat lokalizacji podmiotów zajmujących się sprzedażą znajdują się na stronie https://lubiana.com.pl/gdzie-kupic/. Zapraszamy online i do salonów sprzedaży!

fot. Lubiana


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail