Trzeci sezon MądrzeJEMY z plejadą gwiazd i nowymi kulinarnymi ciekawostkami
 


 

trendy

Trzeci sezon MądrzeJEMY z plejadą gwiazd i nowymi kulinarnymi ciekawostkami

2022-03-25

To już trzecia odsłona programu popularyzującego zdrowe żywienie i związane z nim mądre wybory zakupowe. Katarzyna Bosacka, edukatorka i propagatorka zdrowego stylu życia, także w tej edycji przeprowadza smaczne kulinarne testy, z pomocą znanego prezentera, ale też wielbiciela zdrowego jedzenia Bartka Jędrzejaka. Gośćmi specjalnymi tego sezonu „MądrzeJEMY” będą natomiast znani kucharze – Magda Gessler i Michel Moran. Za realizację produkcji, której partnerem strategicznym jest marka Carrefour, odpowiada Dom Kreatywnego Contentu BrandTime.

Zrzut ekranu 2022 03 24 o 22.18.07

fot. Katarzyna Bosacka

Trzeci sezon MądrzeJEMY to kulinarna podróż przez różne aspekty zdrowego jedzenia. Formuła programu pozostaje bez zmian – Katarzyna Bosacka nadal będzie edukować w zakresie zdrowego żywienia, a ulubieniec widzów, zdobywca Telekamery – Bartek Jędrzejak, przeprowadzi reporterskie śledztwa w kwestii pochodzenia produktów. Będzie także testować wybrane potrawy – zwłaszcza te przygotowane przez kulinarnych mistrzów – Magdę Gessler i Michela Moran, którzy gościnnie dołączyli do obsady trzeciego sezonu.

W 10 odcinkach nowego sezonu testowane będą różne potrawy i sposoby na ich przyrządzanie. Nie zabraknie także mądrych podpowiedzi zakupowych. Katarzyna Bosacka ponownie prześwietli bowiem etykiety produktów, a sprawdzając sklepowe półki, doradzi które produkty warto mieć w swojej kuchni, a których należy unikać.

„Cieszy nas nieustająca popularność tego programu. Jesteśmy dumni, że udało się nam wypracować z naszym klientem – marką Carrefour, formułę, która wciąż przyciąga przed ekrany wielu widzów. Aby uatrakcyjnić nowy sezon, do obsady programu dołączył Bartek Jędrzejak, który będzie poddawany różnym testom wymyślanym przez królową tego formatu – Katarzynę Bosacką. Ponadto w wybranych odcinkach wystąpią też goście specjalni – Magda Gessler i Michel Moran. To świadczy o wysokim poziomie, na jakim od trzech sezonów realizowany jest nasz projekt” – powiedział Jarosław Czujak,Dyrektor Zarządzający w BrandTime.

Od samego początku, partnerem programu MądrzeJEMY jest marka Carrefour. To z produktów dostępnych w tej sieci powstają zdrowe potrawy, testowane przez prowadzących program. W najnowszym sezonie, widzowie będą mogli dowiedzieć się jak zastąpić leki i suplementy naturalnym jedzeniem, jak wydawać mniej na zakupach, jakie śniadania są dla nas najlepsze, dlaczego warto jeść ryby, jak grillować zdrowo, czy eko rzeczywiście jest eko, jakiego jedzenia nie należy ze sobą łączyć, kasze i ziemniaki - co lepiej położyć na talerz, jak zamienić niezdrowe przekąski na te, które są dla nas dobre, a także dlaczego warto sięgać po zioła?  

Pierwszy odcinek już w najbliższą sobotę – 26.03.2022, o godz. 17:15.

Program emitowany będzie co tydzień na antenie TVN oraz TTV, a także w serwisie Player. Za koncepcję programu, działania strategiczne, planowanie i zakup mediów odpowiada Dom Kreatywnego Contentu BrandTime

fot. materiał prasowy 


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail