Lavazza wśród 50 najbardziej renomowanych firm na świecie
 


 

kawa

Lavazza wśród 50 najbardziej renomowanych firm na świecie

2022-04-05

Lavazza ponownie znalazła się na liście 100 najbardziej renomowanych firm na świecie według prestiżowego rankingu 2022 Global RepTrak® opublikowanego przez firmę The RepTrak Company, która specjalizuje się w pomiarach reputacji korporacyjnej w oczach opinii publicznej. Lavazza jest jedynym przedstawicielem segmentu producentów najopów, który znalazł się w owym zestawieniu, co jeszcze lepiej podkreśla rangę tego osiągnięcia.

NUVOLA

Lavazza umacnia swoją pozycję z wynikiem blisko 74 punktów (poziom określany jako „silny”), tym samym awansując o 6 pozycji na miejsce 47. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo osiągnie najwyższy poziom reputacji opisywany przez organizatora rankingu jako doskonały – wymaganie punktowe to ponad 80.

Global RepTrak® to system oparty na modelu opracowanym przez The RepTrak Company. Uznawany jest na całym świecie za standard pomiaru reputacji korporacyjnej i jest największym badaniemtego typu. Bierze w nim udział ponad 150 firm, na temat których zbierane jest 250 000 danych dotyczących postrzegania marki dostarczanych przez konsumentów z 15 krajów, takich jak: Włochy, Francja, Wielka Brytania, Niemcy, Hiszpania, Rosja, Stany Zjednoczone, Kanada, Chiny, Brazylia, Indie, Korea Południowa , Japonia, Australia i Meksyk.

Podsumowanie badania 2022 Global RepTrak® pokazuje, że reputacja korporacyjna spadła na całym świecie o 0,7 punktu w porównaniu z rokiem poprzednim, w którym nieustannie trwał stan zagrożenia zdrowia, spowodowany przez pandemię koronowirusa. Mimo wszystko, w 2021 roku oczekiwania wobec firm rosły, ponieważ to właśnie one, jako kluczowi gracze, mają zapewnić społeczeństwu „powrót do normalności”

fot. materiał prasowy


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail