Konkurs „Czas na rybę!”- jest o co walczyć!
  patronat medialny

Konkurs „Czas na rybę!”- jest o co walczyć!

2022-06-14

Producent profesjonalnych pieców gastronomicznych, partner ogólnopolskiego konkursu kulinarnego “Czas na rybę!” - firma UNOX Polska - ufundował dodatkowe, atrakcyjne nagrody dla uczestników kulinarnych zmagań na Zamku w Niemodlinie.

DSC3482

  • Wycieczka do Włoch czeka na szefów kuchni. Laureaci trzech pierwszych miejsc pojadą do fabryki pieców UNOX w Padwie.
  • Natomiast dla trzech najlepszych drużyn w rywalizacji uczniów szkół gastronomicznych, zostaną zorganizowane warsztaty kulinarne z wykorzystaniem pieców UNOX.

Trwają zapisy do konkursu. Uczniowie zgłaszać się mogą do 11 września. Czas rekrutacji dla kucharzy mija 15 września. Szczegóły i regulaminy pod linkiem:

 

http://swietokarpia.pl/cnr/konkurs/zgloszenia

CNR konkurs lgr post fb 20220427 002 cl post 07 NOTSQUARE quartz


Konkurs “Czas na rybę!”, którego głównym tematem jest karp opolski, odbędzie się w pierwszy weekend października 2022 roku na Zamku Książęcym w Niemodlinie. Głównymi organizatorami są Rybacka Lokalna Grupa Działania “Opolszczyzna”, Szef Kuchni Kamil Klekowski. Partnerem merytorycznym jest stowarzyszenie Euro - Toques Polska. W jury konkursu zasiadali m.in.: Iwona Niemczewska, Kurt Scheller, Jaean Bos, Tomasz Smoczyk, Jarosław Walczyk, Krzysztof Szulborski, Jarosław Uściński, Wojciech Harapkiewicz i Marcin Soból. Pełen skład jury tegorocznej, piątej edycji będzie znany już niebawem

fot. materiał prasowy 


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail