Akademia Mistrzów Smaku by Belvedere
 
 
Akademia Mistrzów Smaku by Belvedere

Belvedere Gourmet Group otwiera nowatorski koncept wspierający rozwój młodych talentów kulinarnych.

 13 czerwca 2022 r. odbyła się inauguracja unikatowego w skali Polski projektu edukacyjnego – Akademii Mistrzów Smaku by Belvedere, stanowiącego profesjonalne wsparcie w rozwijaniu umiejętności zawodowych najzdolniejszych uczniów szkół ponadpodstawowych o profilach gastronomicznych. Twórcą projektu jest Belvedere Gourmet Group, firma o ponad 30-letniej tradycji, świadcząca usługi kulinarne na poziomie premium, w której portfolio znajdują się tak znane marki, jak restauracja Belvedere, Belvedere Catering by Design i Mój Prywatny Kucharz, a teraz również Akademia Mistrzów Smaku by Belvedere. Otwarcie Akademii Mistrzów Smaku odbyło się w restauracji Belvedere. Do udziału w wydarzeniu zostały zaproszone osobowości z branży gastronomicznej, osoby zarządzające, pedagodzy i uczniowie szkół średnich oraz media branżowe. W czasie inauguracji odbyły się dwie debaty, w których omówiona została idea utworzenia akademii, zasady jej funkcjonowania oraz korzyści zarówno dla uczniów, szkół, jak i jej ambasadorów. 

Doskonalenie zawodowe i odbudowa prestiżu

Misją akademii jest aktywne wsparcie młodych talentów w rozwoju oraz pogłębianiu pasji do kreowania smaków poprzez zetknięcie z doświadczeniem sztuki kulinarnej na najwyższym możliwym poziomie. Swój kunszt studenci akademii będą doskonalili pod kierunkiem wybitnych trenerów i ekspertów: kucharzy, cukierników oraz gości specjalnych akademii. – Ostatnie dwa lata – pandemia i jej wszystkie odsłony, początki kryzysu gospodarczego, a następnie działania wojenne w tak bliskim sąsiedztwie – ekstremalnie poturbowały branżę HoReCa. Podobnie było we wszystkich dziedzinach edukacji młodzieży. A tam, gdzie przygotowanie zawodowe i praktyki mają szczególną ważność, ten czas miał podwójnie negatywny oddźwięk. To jeden z powodów, dlaczego zdecydowaliśmy się podjąć pełną wyzwań inicjatywę organizacji akademii, która wśród młodej kadry ma zadbać o doskonalenie...


Restauracja 3/2022, RYNEK
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail