Nowy katalog Tomgast
  
Nowy katalog Tomgast

2022-09-15

Publikacja nowej edycji katalogu Tomgast, lidera na rynku HoReCa - jest branżowym wydarzeniem!

baner 1246 600 px 1 1 

Najnowsza oferta została wzbogacona o setki nowych produktów topowych producentów, które spełnią wymagania najbardziej wymagających profesjonalistów. TOMGAST kreuje trendy kulinarne, poprzez wdrażanie na polski rynek gastronomiczny nowych rozwiązań do przygotowywania i serwowania dań. Dowodem na to jest zadowolenie ponad 5 tysięcy współpracujących z firmą restauratorów i hotelarzy.

24 lata stabilnego rozwoju w ciągle ewoluującej branży HoReCa nie pozostawia miejsca na przypadek. TOMGAST jest wyłącznym lub generalnym dystrybutorem uważnie wyselekcjonowanych producentów, a oferta marek własnych: Tomgast i Verlo jest o projektowana i konsultowana z ekspertami gastronomicznymi.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i nastawienie zespołu na ciągły rozwój, firma oferuje konsultacje w lokalach gastronomicznych, gdzie wspólnie z klientem projektuje bardziej efektywne procesy w kuchni i zarazem bardzie atrakcyjne eksponowanie dań z menu 

Klikając w tytuł ze spisu treści zostaniesz przeniesiony do odpowiedniego działu.

Klikając w nr art. zostaniesz przeniesiony do sklepu tomgast.pl, gdzie znajdziesz więcej zdjęć i obszerniejszy opis produktu.

 https://tomgast.pl/pliki

 

fot. materiał prasowy 

 

 

 

 

 

 


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail