Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Na lunch z e-biznesem

2013-03-18

Lunchers.pl jest pierwszym polskim serwisem, który umawia ludzi biznesu na lunche.

 

To platforma mająca ułatwić kontakt ludziom biznesu. Wystarczy się zarejestrować i podać dziedziny działalności, kogo poszukujemy i w jakich miastach chcemy się spotkać. Portal ułatwia kontakt z potencjalnym klientem, kontrahentem czy pracownikiem, aby w prosty i szybki sposób umówić się w pobliskiej restauracji.

Użytkownicy mogą polecać lokale, w których zjedli dobry biznesowy lunch. W serwisie będą zatem promowani najlepsi restauratorzy, szczególnie ci, którzy...


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail