„Bitwy na drobiowe smaki II”,
 


 

konkursy

„Bitwy na drobiowe smaki II”,

2023-03-26

Wielkimi krokami zbliżamy się do ogólnopolskiego finału „Bitwy na drobiowe smaki II”, podczas którego spośród 15 dwuosobowych drużyn zostanie wyłoniony zwycięzca.

 

zdjecie 5

fot. materiał prasowy

Właśnie zakończyły się etapy regionalne, w których wzięło udział ponad 300 uczniów z klas o profilu gastronomicznym pochodzących z 12 regionów Polski.

Konkurs organizowany był pod Patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz EURO-TOQUES POLSKA.

 

Wielki finał kulinarnych potyczek odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia 2023 roku, na terenie Instytutu Kulinarnego Transgourmet. O tytuł Mistrza Drobiowego Smaku będą walczyć laureaci konkursów regionalnych oraz ewentualni zdobywcy dzikich  kart. Dla zwycięzców konkursu organizatorzy przygotowali szereg cennych nagród, które pozwolą dalej rozwijać zainteresowania i pasje młodych adeptów sztuki kulinarnej.

Jesteśmy zaszczyceni i dumni z faktu, że mogliśmy sprawować patronat nad tak ambitnym przedsięwzięciem.

 

Więcej informacji o finałowych zmaganiach znajdziecie na naszej stronie bitwanadrobiowesmaki.pl oraz fanpage’u.  


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail