Georgian Grand Tasting 2024: Ostatnie Miejsca na Masterclassy
  patronat medialny

Georgian Grand Tasting 2024: Ostatnie Miejsca na Masterclassy

2024-06-13

Już 20 czerwca w Warszawie odbędzie się wyjątkowa degustacja win gruzińskich dla branży winiarskiej, w tym sommelierów i restaratorów- Georgian Grand Tasting. Zostały ostatnie miejsca na dwa ekskluzywne masterclassy prowadzone przez ekspertów win z Gruzji. Nie przegapcie okazji, by poznać portfolio kilkudziesięciu znakomitych winnic, spotkać producentów i spróbować wyjątkowych win.

Wina Gruzja zaproszenie 1080x1920

Zarejestruj się już teraz

  • Georgian Grand Tasting 2024

  • Data: 20 czerwca, 2024

  • Lokalizacja: Warszawa, ul. Chłodna 31

 

Georgian Grand Tasting to wydarzenie organizowane przez Narodową Agencję Wina z Gruzji (LEPL) i dedykowane profesjonalistom z branży winiarskiej, sommelierom oraz mediom. 

 

Poza degustacją i spotkaniami z przedstawicielami winnic, w ramach wydarzenia odbędą się dwa unikalne masterclassy, które pozwolą na głębsze zrozumienie unikatowych cech i historii win gruzińskich. Liczba miejsc na oba masterclassy jest ograniczona i uczestnictwo w nich wymaga wcześniejszegozapisania się.

 

Program Wydarzenia:

 


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail