Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaRestauracja w oparciu o technologie

2014-06-11

Na technologię w gastronomii nie ma co się obrażać. A najlepiej jak najszybciej założyć odpowiednie systemy. Pomagają one przy kontrolowaniu zakupów restauracji, usprawniają system zamawiania, dają wgląd w pracę w każdym zakątku świata. Ponadto technologie sprzyjają konkurencyjności.

rs-2014-03-34


FOT. POSBISTRO

Restauratorzy stoją przed problemem zdefiniowania swojego serwisu w XXI wieku – stwierdziła prezes Narodowego Stowarzyszenia Restauratorów w Stanach Zjednoczonych Dawn Sweeney podczas prezentacji pod tytułem „Przyszłość amerykańskiego snu” na corocznym kongresie tego związku. I chociaż temat konferencji dotyka problemów, jakie spotykają restauratorów zza wielkiej wody, to przecież należałoby poznać kilka uwag, abyśmy mogli zrozumieć, jak ważne są technologie w naszych restauracjach.

Rewolucja komórkowa

W Stanach Zjednoczonych dziewięćdziesiąt pięć lat temu było 43 tysiące restauracji, czyli jedna przypadała na 2,5 tysiąca* Amerykanów. Liczba ta wzrosła i dzisiaj wynosi 990 tysięcy, czyli jedna przypada na 315** Amerykanów. Świat gastronomii zmienił się i nie chodzi tylko o szeroki zakres opcji, jakie stoją przed konsumentem, ale też o to, że wie on coraz więcej na temat wyboru, przed jakim staje. – W dzisiejszym świecie klienci mają dziesiątki ulubionych restauracji i aktywnie szukają miejsc, o których nawet nie słyszeli – tłumaczy Dawn Sweeney. – Przepływ informacji od konsumenta do konsumenta jest tak szybki, że nie nadążamy z wprowadzeniem regulacji. Właściciele restauracji muszą zmierzyć się z mnóstwem informacji i dezinformacji. – Restauracje potrzebują zmian – mówi dyrektor zarządzający sprzedażą w Grouponie Eric Lefkofsky. – Nie można uniknąć rewolucji komórkowej, bo za dużo klientów podejmuje kluczowe decyzje na bieżąco. Ich decyzja o przyjściu do restauracji to wypadkowa tego, co widzą z tym, co mają na telefonie. – Oczekiwania konsumentów są zupełnie inne. Chcą natychmiastowej gratyfikacji, nieskończonych wyborów, dostosowania i...


Komunikaty Branżowe

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności