Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaPełnoletniość restauracji

2015-03-22

Niewiele jest w stolicy restauracji, które na rynku utrzymały się osiemnaście lat. Pełnoletniość zyskała ostatnio praska Le Cedre. Jak to się stało, że im się udało? Wyjaśniamy w kilku punktach.

pws-2015-01i-42

pws-2015-01i-43

Lokalizacja

Dojazd jest doskonały, tramwaj zatrzymuje się niemalże obok, autobus także. Na Pradze nie ma parkometrów, jest swobodna możliwość zaparkowania pod restauracją. A niedługo będziemy mieli nawet stację metra Warszawa Wileńska. Gdy otwieraliśmy restaurację Le Cedre, znalezienie odpowiedniej lokalizacji nie było proste. Procedury, które obowiązywały w Warszawie osiemnaście lat temu, były dość skomplikowane. Pojawiła się okazja na Pradze. Odwiedziliśmy ten lokal i od razu widać było, że to jest nasze miejsce. Klimatyczna okolica starej Pragi, z widokiem na niedźwiadki z warszawskiego ZOO, zachwyciliśmy się. Rok temu otworzyliśmy drugą restaurację, przy tej samej ulicy, ale już w centrum, naprzeciwko Sądu Okręgowego. Jesteśmy więc i na Pradze, i w centrum. Ale tu są już parkometry.


Aktualności

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności