Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaSer żywy

2015-08-20

Jak elegancką marynarkę Bossa, krawat z najnowszej mediolańskiej kolekcji i buciki Buggatti zmieniłem na spodnie moro i walonki.

pws-2015-08a-50

Gospodarstwo przejąłem w 2003 roku, ale na stałe wylądowałem na wsi w 2005. Gdyby na początku lat dwutysięcznych ktoś mi powiedział, że będę w ziemi grzebał, popukałbym się w czoło wykręcając palcem kółka. W moim życiorysie było zawodów bez liku, ale wszystkie łączyło jedno – po to mi Pan Bóg łeb dał, bym go używał, a podstawowym narzędziem pracy powinien być palec wskazujący dający znak co trzeba robić. Aż tu nagle przyszedł moment, że trzeba było sobie szukać nowego miejsca w życiu. Ślepy los rzucił mnie do wioski, gdzie psy bynajmniej nie pyskami szczekają, a asfalt kończy się na skraju osady. O dziwo szybko udało mi się dostosować do nowej rzeczywistości. Wraz ze mną na wsi pojawiły się zwierzęta. Bez nich bowiem nawet w mieście nie potrafiłem żyć. Najpierw psy, ale zaraz za nimi kozy. Kochane stwory, pierwsza wraz z nami, czyli z moją małżonką i mną, chodziła do miejscowego kiosku na piwo, zadawalając się jednym,...

Polecamy

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności