Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Suszone pomidory z pieprzem marynowanym w oleju z ziołami OLE!

Suszone pomidory na stałe już zagościły w polskiej kuchni wnosząc do niej swój wyjątkowy smak i kolor południa Europy. W wariancie z pieprzem marynowanym są doskonałą propozycją dla tych, którzy uwielbiają intensywne i wyraziste kulinarne doznania. Słodki smak pomidorów podkreślony został wyrafinowaną eksplozją ostrości pieprzu – to połączenie zawróci w głowie.

ht 2018 04a 05

Kuchnia śródziemnomorska uchodzi za jedną z najzdrowszych, a jej nieodzowną częścią są sałatki  w przeróżnych kombinacjach smakowych oraz oryginalne warzywne przysmaki Daje  to nieskończoną liczbę możliwości dla kulinarnej kreatywności. Każdy ma swoje ulubione dodatki,  a ich bogactwo nigdy się nie kończy.

W tym sezonie zupełnie nowym wymiarem smaku sałatek mogą stać się suszone pomidory  z marynowanym pieprzem w oleju z ziołami OLE!. Doskonałe połączenie, które zaskakuje wyrafinowaniem i prawdziwą fuzją smaków. Słodycz dojrzewających pomidorów i ostrość pieprzu  to zapowiedź niezapomnianej przygody. To zupełnie nowy dodatek w kuchni - pełen aromatu i koloru, który pozwoli na nowo odkryć także wiele innych dań z codziennego menu.

Marynowany pieprz dodaje potrawom zdecydowanego charakteru, a jego ostrość w połączeniu  z pomidorami nadaje im wyrazistego smaku i prawdziwie południowego temperamentu. Suszone pomidory z pieprzem marynowanym OLE! sprawdzą się jako samodzielna przekąska, ale fantastyczne będą również jako dodatek do makaronów, zup czy nawet chrupiących grzanek. Można z nich także przygotować pyszny, ostry sos lub farsz do mięsa. Ziarenka pieprzu można użyć do przygotowania pieprznego dressingu do sałatek.

Warto pamiętać też o aromatycznym oleju ze słoiczka, o aromatycznym oleju ze słoiczka, który doskonale sprawdzi się na jako macerat do mięs. Na pewno świetnie zastąpi zwykłą oliwę z oliwek przebijając jej smak feerią przenikających się aromatów: pomidorów, pieprzu i ziół.

 

Suszone pomidory z pieprzem marynowanym w oleju z ziołami OLE!

Pojemność: 305 ml

Cena: ok 8 złotych

www.wole-ole.pl


Nowości na rynku
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne