Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

Czosnek włoski w oleju OLE!

Jeśli nie wyobrażasz sobie kuchni bez czosnku, to Twoje świąteczne potrawy również  się bez niego nie obejdą. Grudzień to dobry czas, aby wypróbować czosnek, który z pewnością podbije Twoje serce i podniebienie – czosnek włoski w oleju OLE!

 Pshot czosnek wloski 212 RGB

Miłośnicy czosnku dobrze wiedzą, że nadaje się on na każdą okazję – na co dzień do kanapek i zwykłych przekąsek, a od święta do wyszukanych sałatek i dań na ciepło. Możesz pokroić go w kostkę, cienkie plasterki lub rozdrobnić aby w pełni uwolnić jego intensywny aromat. Wyjątkowy smak czosnku nada charakteru każdej potrawie.

Czosnek włoski w oleju OLE! to bogactwo smaku, któremu nie sposób się oprzeć. Można wykorzystać go niezwykle kreatywnie, tworząc wykwintne i pomysłowe przystawki na spotkania z przyjaciółmi lub dodawać do sosów, dipów, warzyw, mięs, ryb i zup – po prostu do wszystkiego co przyjdzie Ci do głowy. Jeden praktyczny słoik skrywa w sobie, oprócz doskonałego smaku, milion pomysłów na czosnkowe przysmaki. W dodatku nic nie rozgrzewa w zimowe wieczoru tak jak aromatyczny czosnek i nic tak dobrze nie chroni nas przed sezonowym przeziębieniem. W okresie przedświątecznym nie ma czasu na chorowanie i nudne potrawy. Nadaj grudniowi wyjątkowego smaku z czosnkiem włoskim OLE!

Czosnek włoski w oleju OLE!

Pojemność: 212 ml

Cena: ok 8 złotych

www.wole-ole.pl


Nowości na rynku
rs 2018 02
2/2018   Spis treści »
marzec-kwiecień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne